Залетаю теперь и в тамблер с артами с Реном СПАСИБО ЭТОЙ ГИПЕРФИКСАЦИИ с ней у меня скилл невероятно вырос
seen from Türkiye
seen from Türkiye

seen from United States
seen from United States

seen from United States
seen from Türkiye

seen from United States
seen from Belgium
seen from China

seen from France
seen from Malaysia

seen from United States

seen from Malaysia
seen from United States

seen from Ukraine

seen from Malaysia
seen from Brazil
seen from China

seen from Malaysia
seen from Malaysia
Залетаю теперь и в тамблер с артами с Реном СПАСИБО ЭТОЙ ГИПЕРФИКСАЦИИ с ней у меня скилл невероятно вырос
HAPPY BIRTHDAY, REN!
I wanna give a biiiig thank you to the folks in the 14DWY Discord server for participating in Ren's birthday art collab!! It was fun watching the Renfection™ slowly spread >:3
And thank you to everyone else who celebrated Ren's birthday this year and made it special!
grand return to vn's and i stumble upon this masterpiece of a character
Original:
Ren art after a hectic semester ;w;
Angelxren
Come and save me, I'm so far gone.