Залетаю теперь и в тамблер с артами с Реном СПАСИБО ЭТОЙ ГИПЕРФИКСАЦИИ с ней у меня скилл невероятно вырос
seen from New Zealand

seen from Singapore

seen from United States
seen from United States

seen from United States

seen from Malaysia
seen from China
seen from China

seen from Malaysia

seen from United States
seen from Brazil

seen from United States
seen from United States

seen from Sweden

seen from United States

seen from Sweden
seen from Sweden
seen from Sweden
seen from Sweden
seen from Sweden
Залетаю теперь и в тамблер с артами с Реном СПАСИБО ЭТОЙ ГИПЕРФИКСАЦИИ с ней у меня скилл невероятно вырос
HAPPY BIRTHDAY, REN!
I wanna give a biiiig thank you to the folks in the 14DWY Discord server for participating in Ren's birthday art collab!! It was fun watching the Renfection™ slowly spread >:3
And thank you to everyone else who celebrated Ren's birthday this year and made it special!
grand return to vn's and i stumble upon this masterpiece of a character
Original:
Ren art after a hectic semester ;w;
Angelxren
Come and save me, I'm so far gone.