Amts 2022 - Összegzés, végszó Most, hogy már 2 napja véget ért az idei Tuning Show, ami a szàmomra a 14. volt, de valójában a 16. alkalom, szeretném megköszönni a szervezőknek. hogy negyedik éve sajtós lehetek Közép-Kelet-Európa legnagyobb autós kiállításán. Hiszen Amikor 2008-ban először kilàtogattam ide, akkor bele sem mertem gondolni, hogy 10 év múlva médiàs akkreditációt fogok kapni erre az eseményre. Emiatt tényleg hálás vagyok nekik és igyekszem a blogomra olyan minőségi tartalmat gyártani, hogy a következő években is ott lehessek A kiállitóknak is nagy pacsi, hogy a segítségemre vannak, amikor a verdáikat fotózom, és közvetlenül állnak hozzám. Illetve, hogy évről évre arra törekednek, hogy az épitéseikkel lenyügözzék a nagy közönséget, mind az A, és B pavilonban egyarànt A nagyszínpad szereplői előtt szintèn le a kalappal (Miss Amts döntösei, Szàraz Ferenc a moderátor, Carstyling Dolls csajok) hogy a három nap alatt annyiszor felmentek a látogatók elé akàr beszèlni, vagy müsort csinálni. Végezetül még annyit, hogy jövőre, vagyis 2023-ban ismét találkozunk AMTS. Jó pihenést mindenkinek akik valamilyen szinten hozzàtettek most is a színvonalhoz ☺️ Fotó : @adiphotoo #amts2022 #tuningshow #hungexpo #kiállitás #autófotózás #autókiállítás #rendezvény #köszönet #ramblingflowblog #astracabrio #astragcabrio #astragbertonehu (at Hungexpo) https://www.instagram.com/p/CeO_O2qoTIu/?igshid=NGJjMDIxMWI=
















