Fata pe care tu ai jignit o azi,a rezistat 5 ore fara sa planga,in schimb cand a ajuns acasa s a pus in pat si a inceput sa planga ore in sir.Nu a stiut ce sa faca si tot ce se intreba era "oare cu ce am gresit de am ajuns aici" ,iar nimeni nu avea cu ce sa o ajute. Se ruga sa poata pleca de aici,sa scape,de toti si de toate,oamenii o ranesc ,nimeni nu o poate ajuta,omul acela frumos nu se mai poate ridica din cauza ta,caci tu,nu imi vei intelege mesajul. Nu vei intelege ca aceea fata se distruge din cauza ta.Caci cuvintele care ti ies din gura ranesc omule,esti un monstru ce face oamenii sa sufere,atat. Ar trebui sa realizezi ca si tu vei avea o fata,si daca ea va fi in aceasta situatie ce ar face? Iti zic eu,va proceda la fel,iar tu nu te vei gandi ca si tu ai distrus o persoana asa cum fiica ta se distruge.Asa ca intelgeti oamenilor,nimeni nu este in masura sa jigneasca pe nimeni,caci oameni acestia se vor distruge pe zi ce trece tot mai mult.Pace













