debilní kecy některých kluků, jak jim by se líbilo
kdyby je holka znásilnila
…
chlapečku
takhle to nefunguje
taky si musíš představovat chlapa
pak budeš mít reálnější představu

seen from Canada
seen from China

seen from Canada

seen from Germany
seen from Belarus

seen from Germany
seen from Germany
seen from Türkiye
seen from Malaysia
seen from China

seen from France

seen from Canada
seen from Malaysia

seen from Denmark
seen from Malaysia

seen from Malaysia

seen from Malaysia

seen from Singapore

seen from Singapore

seen from Malaysia
debilní kecy některých kluků, jak jim by se líbilo
kdyby je holka znásilnila
…
chlapečku
takhle to nefunguje
taky si musíš představovat chlapa
pak budeš mít reálnější představu
A s touhle bombou se pro dnešek loučíme s Vodafonem. Když už ty kchundy tahají z lidí e-mailové adresy, pádem čímž přestane být vaše předplacenka anonymní (ne, nepřestane, pořád si můžete založit účet na volným, seznamu, či něčem podobném, tam chtějí na registraci toliko ověření přes SMS, čímž se to sice spojí s tím číslem, ale jinak s ničím), mohli by alespoň správně implementovat captchu…když už s ní vysírají. Tohle mne na tom, přiznám se, pobavilo nejvíc.
Asi fakt přejdu k něčemu jinému, tohle už je moc.
Podgoričanin povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
Podgoričanin povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
U udesu na magistralnom putu Podgorica-Cetinje u mjestu Kokoti, koji je prijavljen oko podneva, povrijeđen je A.P. iz Podgorice, saopšteno je iz policije za portal CdM. Kako piše CdM, on je iz za sada neutvrđenih razloga, izgubio kontrolu nad vozilom i udario u objekat pored puta. Izvor: CdM
View On WordPress
nesnáším velikonoce. a jestě víc nesnáším spokojené výrazy kluků a chlapů, kteří si až moc užívají, když můžou zmlátit ženy.
co je kurva s tím světem špatně.
Rudo
Autonehoda
Stokrát takovýhle situace byly popsaný na stovkách míst. A já tomu pořád nemoh uvěřit. Až do dneška.
Nelze spojit nespojitelné.Le pit lepidlem na papír sklo je k hovnu.EU ne.EU jiná ano.Už ta pitomá socialistická soustava mělá jiné parametry.Samos tatné státy,spoluprác e.EHS-spoluprác e.To by byly hlavní priority EU.EU je spolupráce,,ces tování,hospodář ství,propustné hranice mezi státy.EU je nyní bordel-za 500 000 měsíčně každej vohon v EU řeší-žárovky,ko blihy,kohoutky. ..smysl EU je jinde,přece takoví blbci nemohou být...jak to vidím.EU ovládá Německo,všechny státy EU dřou bídu s nouzi,ta krize je umělá,jen točení imaginárních peněz,EU potřebuje jen dlužníky-na zadlužené se každý kouká,jako na neschopné debily a každý dlužník si připadá jako méně schopnej.To je špatná EU a jiná nebude.Nepamatu ji si,že by Evropské státy byly před 30 léty takoví zadlužení mrzáci.Protože je,pak EU je k ho....Každý stát láká EU na prachy-kolik chceš ,tolik dám a stát díky lichvě je v pr.....Multikul turní státy-ptákovina ,která napadne jenom debila.Já chci jet do Ameriky a vidět prdlýho Amíka,do Indie Inda, do Afriky -Afričana, do Čína -Číňana.Proč bych měl podle nynějších kreténů vyjít na dvůr a mít tam celej svět-cestovky kleknou.Vpravo chrám Vasila Blaženého,vlevo minaret,na sídlišti 100 bělochu,100čern ochů,100 žlutých,500 romů...to je blbost.A ještě místní vyhláška,že musíš všechny milovat-jinak jsi rasista.Hanzelk a a Zigmund vozili to krásno z ciziny,příroda, lidi,obyčeje,zv láštnosti.Proč to nechceme? Jak dopadly kolonie-bída ,svrab a neštovice.Kapit alisti jeli rejžovat..k hov....dnes jenom pronlémy...Angl ie je víc černá než bílá,to samý USA,Francie...k čemu ,černí do Anglie nechtěli a teď nechtějí zpátky....prach y...proč bych se měl mít hůř..blbost.Pro blémy dělají jen mocní..chamtivo st a blbost 100% účinek,vždycky to odskáčou a odmakaj obyčejní lidé.Příklad fotovojtaika-20 0 debilú námi zvolenejch zvedne pazouru a platíte za kwh plácnu o 2-3 kačky víc,do kapes línejch lobistů,restitu ce církve 70 mld načůrá ateistickej národ církvi,kterou většina nesnáší už od Husa.Protože českých duchovních spočítáte na prstech jedné ruky,tak prachy dostanou-Poláci ,Vatikán a asi ODS,kteří jim budou pomáhat,jak využít prachy daňových poplatníků.Círk ev se nikdy nestyděla,všech no okecá jako naši politici.Havel- pravda,láska,sv oboda,církev-jd e nám o vaše duše...ve finále milióny..miliar dy....platí to co říká Klaus...na prvním místě jsou peníze....ty kecy kolem..to je omáčka ..jak se k nim dostat.papa
(květák)