ma reggel hetkor ugy keltem, hogy soha tobbet nem iszom, majdnem szethanytam anyamek nappalijat, ahol evek ota nem aludtam amugy es mar elore feltem, hogyan lesz ez a reggel, de azert arra nem szamitottam, hogy ennyire rosszul leszek
Fel nyolckor mar a gyerekkel legoztam, sikerult harom falat piritost letolni a kavehoz es kozben megprobalni nem orditani apammal, hogy kussoljon mar be, mert most mar tenyleg teljesen bekattant. Nehez a lelkem es a gyerek miatt is felek, nem akarom, hogy ot is agyon basztassa, mint minket. A koncert jo volt, volt par regi ismeros, a gyerek meg jatszott az uj macskaval, csak neki hagyta eddig, irto cukik voltak.
Mondtam, hogy akkor delelott elindulunk, mert csak, volt egy kis ellenallas de megertettek. Masfel ora alatt hazavergodtem a gyerekkel, vettem a kedvenc nenimtol egy csokor viragot, de szerintem mar nem lehet feltamasztani, annyira elhervadt. Iderakom inkabb a kiscicat.


















