Légy önmagad, vagy valami olyasmi..
A szabad gondolkodást nem más emberek rosszindulata(vagy épp a média, ami visszakövetkeztethető erre a gondolatra) határozza meg, hanem Te magad. Az abból fakadó félelem, ahogy mások rosszindulata hatást gyakorol rád határozza meg a mindennapjaidat. Mi lenne, ha fordítva gondolkodnál, és nem arra koncentrálnál, hogy mások mit gondolnak rólad vagy épp az álláspontodról, amit képviselsz, hanem arra, hogy mi is volt a valódi célod azzal az elképzeléssel, gondolattal, amit meghatároztál?
Mi lenne, ha nem mások gyengeségéből,vagy épp a számodra kedvező pozícióbol merítenél erőt? Mi lenne akkor, ha nem visszaélnél a számodra kedvező helyzettel, hanem támogatást nyújtanál a legjobb tudásod szerint azoknak, akik úgy érzik értékesek az emberiség számára, mégis megvannak fosztva lehetőségeiktől csupán a makacs világnézeted miatt? Ami nagyjából a következőt tükrözi: hogyan legyünk hatékony seggnyalók és az ebből fakadó előnyt hogyan használjuk fel saját, egyéni céljainkra a 21. században.
Van egy "rossz" hírem: az ilyen gondolkodású emberek előbb vagy utóbb olyan akadállyal szembesülnek, amit a rosszindulat vagy az éppen kedvező helyzetű seggnyalás nem old meg. Akkor jön elő az alázat fogalma, amivel ezen személyek 100%-ban nem rendelkeznek. És Én nagyon szívesen végignézem, ahogy ezek az emberek tőrbe buknak a saját hülyeségük miatt, mert amikor volt lehetőségük, nem cselekedtek, hanem rosszra fordították azt az értékes energiát és egyéni előnyt, amivel rendelkeztek.
Tanulság: légy önmagad és legyél tisztességes ember a LEHETŐ LEGJOBB TUDÁSOD SZERINT. Mindig!









