A letiltás a leggázabb dolog a világon.
Ha nem veszed észre, hogy valaki nem akar veled beszélni, nem kiváncsi rád az már a te bajod, és már egyből tiltasz mert én közlöm veled hogy bazdmeg nem vagyok rád kiváncsi és hogy nem köszönök az azért van, mert nem akarom az időmet ilyenekre is pazarolni. 💋


























