Hiányzik az illatod, minden egyes kis rezdülésed. Hiányzik a hangod, a karod amit szorosan körém fontál. Hiányzik megnyugtató szuszogásod, a gyenge tested melege. Hiányzik a tudat, hogy minig itt vagy velem. Hiányzik szemed ragyogása, az a gyönyörű barna fénye. Hiányzik, hogy lássam a tekinteted ami éppen engem keres. Hiányzik az a láng, amely érezteti velem, hogy mennyire szeretsz. Hiányzik az érzés, hogy tudom: fontos vagyok neked. Hiányzik minden egyes szívemig hatoló mondatod, a gyengéd simogatásaid. Hiányzik a puszid, az ölelésed, a biztonságot adó kézfogásod. Hiányzik a jelenléted, a társaságod, a csábító mosolygásod. Hiányzik kezed minden egyes apró érintése, amivel a testemet bebarangoltad. Hiányzik reakciód, amiket a szavaimmal váltottam ki belőled. Hiányzik minden nap, óra, perc, másodperc, amit veled tölthettem. Hiányzik a gondolat, ami azt zakatolja, hogy mennyire jó veled. Hiányzik a tudat, hogy velem vagy és nem hagysz el soha. Hiányzik az érzés, amibőlől tudom, hogy elmondhatatlanul szeretlek. Hiányzik a pillanat, ami csak a miénk volt ott a lesnél, és olyankor tudtam , a hogy az öröknél nem rövidebb…
@almodozoangyal-818




















