120. Nap
Még abban is elbizonytalanodtam, amiben eddig mindennél jobban hittem.
Cosmic Funnies

shark vs the universe
"I'm Dorothy Gale from Kansas"
Peter Solarz
Aqua Utopia|海の底で記憶を紡ぐ

oozey mess
taylor price
No title available
AnasAbdin
Claire Keane
art blog(derogatory)

blake kathryn

❣ Chile in a Photography ❣
Sade Olutola
Xuebing Du
One Nice Bug Per Day

Kiana Khansmith
NASA

JBB: An Artblog!
2025 on Tumblr: Trends That Defined the Year

seen from Singapore
seen from Canada
seen from Germany
seen from Belarus
seen from New Zealand

seen from Malaysia

seen from United States
seen from Türkiye

seen from Malaysia

seen from Malaysia
seen from United Kingdom
seen from Canada
seen from Malaysia

seen from Canada
seen from United States

seen from Japan

seen from United States
seen from Brazil
seen from Germany
seen from Singapore
@regnembeszeltunk
120. Nap
Még abban is elbizonytalanodtam, amiben eddig mindennél jobban hittem.
119. Nap
Szeretem hogy pont akkor amikor kezdenének jóra fordulni a dolgok, akkor történnek a legrosszabb események. Mármint miért élet, miért??
118. Nap
Ahogy itt fekszem, rád gondolva
Egy dolgot tudok biztosra
Hogy te szeretsz
És én viszont szeretlek.
@regnembeszeltunk
Sziaaaa, nagyon tetszik a blogod *-* Azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi időt foglalkozol egy-egy bejegyzéssel?^^
Szia, nagyon szépen köszönöm!❤️
Hogy őszinte legyek, nem igazán tudok időtartamot mondani. Általában csak azt írom le, amit akkor, abban az időpontban épp érzek. A többi pedig, mint például a betűtípus, csak formalitás ami pár percet vesz körülbelül igénybe.
Mégegyszer köszönöm szépen, hogy írtál.❤️
117.Nap
Tudom milyen, rettegni a saját elmédtől.
@regnembeszeltunk
116. Nap
Olyan fáradt vagyok. Megcsókolhatlak?
@regnembeszeltunk
115. Nap
Mindenhol a hangodat hallom
Elbódít
De csak menekülök
Hozzád, Előled
@regnembeszeltunk
114. Nap
Remélem megtalálod a boldogságot, amit most is csak megjátszol.
113. Nap
Nem akarok többé félni
112. Nap
Szeretsz?
@regnembeszeltunk
111. Nap
Hagyod e hogy megértselek
Ha hagyom hogy lelkembe láss?
Hagyod e hogy dicsérjelek
Ha hagyom hogy rosszat mondj rám?
Hagyod e hogy epekedjek
Ha hagyom hogy másra találj?
Hagyod e hogy szeresselek
Ha hagyom hogy megutálj?
@regnembeszeltunk
110. Nap
"Ha más embertől függ a boldogságod, vajon az igazi boldogság?"
@regnembeszeltunk
@ne-sirj-ha-elmegyek
109. Nap
Utálom az arcom. A formáját, az orromat, a számat, a szemeimet. Utálom a hajam, amiért kezelhetetlen, és soha nem áll úgy ahogy szeretném. Utálom az alakomat amiért ennyire visszataszító. Utálom hogy nem merek tükörbe nézni. Utálom a nyarat, hogy lengén kell öltözni. Utálom magam mert nem vagyok számodra tökéletes.
@regnembeszeltunk
Sziaa,átcsaptam őrült zaklatóba,és végignéztem az összes posztod. És azt kell mondjam,hogy imádom a gondolataidat, igazán csodás ember lehetsz❤️csak így tovább,szerintem sok ember megtalálja ebben önmagát 😊😊❤️
Sziaa!
Hűha köszönöm szépen, nagyon jól esik😊❤️
108. Nap
Február 14.
Én minden nap szeretlek, nem csak ma..
107. Nap
Jól titkolod, de azért le merném fogadni, hogy sokat szenvedsz. Csak nem engeded, hogy meglássák rajtad.
@regnembeszeltunk
106. Nap
Itt kellene lenned.