🍔
I hate them
seen from China
seen from Norway

seen from Malaysia

seen from Singapore
seen from United States
seen from China

seen from Malaysia
seen from United States
seen from Netherlands

seen from United States

seen from Netherlands
seen from Türkiye
seen from China
seen from Germany
seen from China

seen from Brazil

seen from United States

seen from United States

seen from Netherlands

seen from United States
🍔
I hate them
My unfinished sketch of Baby Phos and Moon Phos.
Another one of my personal favorites, I would love to finish this digitally one day.
I wanted to finish this before the eventual final of the manga, but I never did ;u;
Tried to showcase their personalities through their outfits. Loss of innocence, elements of that matter...
Akartam látni
Egy régi szerelmemmel álmodtam. Amikor felismertem meglepődtem, és éreztem, hogy mindjárt felébredek és nagyon koncentráltam, hogy ne ébredjek fel mert akartam tudni, hogy miért van ott az álmomban. Olyan volt, mintha ő nem látott volna engem vagy méginkább mintha ketten lettem volna. Koncentráltam, hogy ott tartsam és csak figyeltem őt meg magamat, emlékszem ahogy közelről megnéztem a száját, hogy még mindig olyan-e mint amire emlékszem, és megnéztem az orrát is olyan közelről, hogy láttam a pórusait, és néztem az orra ívét, hogy igen, jól emlékszem ilyen görbe valahogy, és arra gondoltam, hogy még sosem néztem meg ilyen tüzetesen és épp olyan, mint egy fényképen vagyis az összes fényképen (:D), a haját ahogy hátrarázza, és megint az a bordó pulóver van rajta. Megnéztem távolabbról és figyeltem, hogy hogyan érzek, hogy látom őt. Nagyon nagyon régen volt ő fontos nekem. Azt hiszem, amikor szerelmes voltam belé, én nem tudtam őt igazán szeretni. Mármint szeretéssel. Nem volt a barátom, se a pajtásom, se a semmimse, csak valami kielégíthetetlen sóvárgás valamiért amit nem kaphattam meg miközben megkaptam hiszen párszor összefeküdtünk meg elég sokat játszottunk együtt meg naponta találkoztunk. De nem jártunk és nem volt a kapcsolatunknak semmi értelme meg lófasz volt nem kapcsolat. Sok év nyűglődés, az volt. De álmomban nem sóvárogtam és nem voltam szerelmes, csak valami kis meleg szeretetet éreztem, mint amikor anyád fiókja alján megtalálod a gyerekkori megcsócsált mackódat. Aztán elengedtem, nem kapaszkodtam tovább az álmomba és eltűnt. Most meg olyan érzés, mintha valóban találkoztunk volna. Rém fura! Aztán ébren eszembe jutott amikor nála voltam hétvégén és vasárnap délelőtt megfürdött, és felvette az öltönyét és elment látogatóba a barátaihoz, akik kicsit idősebbek voltak (mondjuk egy tizessel), olyan pótszülő félék, engem meg hazafurikázott. Boss spirit volt a kedvenc parfümje. Jó is volt. És ahogy ez eszembe jutott, elkezdtem magamban nevetni, hogy én ennél kispolgáribb, kínosabb baromságot el nem tudok képzelni, mint ez a vasárnapi öltönybeöltözött látogatósdi. Nem volt rajta mit szeretni. Azt hiszem ez lehetett a baj.
Fearless da Mauro Scozzi Tramite Flickr: You say the hill's too steep to climb You say you'd like to see me try, climbing You pick the place and I'll choose the time And I'll climb the hill in my own way Just wait a while for the right day And as I rise above the tree-line and the clouds I look down hear the sounds of the things you said today "fearless, Pink Floyd" music most interesting © Use without permission is illegal
Gueirua II by hawranekk