Vzdávam sa.
Nie preto, že by som bola slaboch. Že by sa mi už viacej nechcelo. Len som ostala vyčerpaná a bezmocná. S otvorenou náručou som stála a čakala. Ale predsa nemožno ti nútiť moju lásku, pretože o ňu nestojíš. Jednoducho ju nepríjmeš. A ja to všetko akceptujem. Preto sa vzdávam.













