Ну ми летимо :) у Берлін:) Вперше із #raynair #ukraine Ну от чесно поки все Ок :) і умови хороші . ⠀ Єдине звичайно вийшла лажа із посадочними , але ми таки зекономили ті 40€:) Тому завжди друкуйте посадочні :))) Це важливо :). ⠀ Зайшли ми з своїми голками по вузьким сходам у літак . І це напевне єдина відмінність :) А ну і кормити тут не повинні :) тому у нас куплена водичка . ⠀ До речі Насті воду вони пропустили дуже тихо :) і нашу коляску #gbpocket+ також у салон літака. Так в нас квиток із багажем і повороті :))))Може це має значення . ⠀ Та точно скажу що тут більше слідкують за правилами перевезення ніж де інде ;) #подорож#берлін#киів#борисполь#рейнейрукраїна (Boryspil International Airport) https://www.instagram.com/p/BnoDxGslimA/?utm_source=ig_tumblr_share&igshid=1rj666z8pjp75














