Ma ei taha enam midagi peljata,
mitte midagi seljata seetõttu,
et ma ei oska, ei julge või ei taha.
Mitte kedagi hüljata
ega üle õla süljata lihtsalt,
et jätta tatiplekk maha.
Tahan astuda sammu,
mille oleks astuma pidanud juba ammu.
Et ei tunneks nõrkust,
vaid ainult idanevat rammu.
Suvi2018











