"ó ó ó mi lesz velem - ha a rendszerbe nem illeszkedem
lehetek ilyen, lehetek olyan, nektek tuti, hogy úgy sem jó.. "
seen from United States
seen from Yemen

seen from United States

seen from United States

seen from Germany
seen from United States
seen from United States
seen from United States

seen from Russia

seen from Netherlands
seen from Netherlands

seen from Netherlands

seen from Malaysia

seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from China

seen from United States
seen from China
seen from United States
"ó ó ó mi lesz velem - ha a rendszerbe nem illeszkedem
lehetek ilyen, lehetek olyan, nektek tuti, hogy úgy sem jó.. "
gyors összefoglaló #2: rendezés
A blogom portfólió-funkcióját erősítendő, kicsit összegyűjtöm, amivel eddig foglalkoztam, és amiket továbbra is csinálnék :)
Összeszámoltam, az egyetem előtti próbálkozásaimat leszámítva 2014 január óta 29 etűdöt, doksit, vizsgafilmet, klipet, mashupot készítettem. Ezekből egy válogatás következik:
Eddigi legsikeresebb és leghosszabb munkámnak a 2 évvel ezelőtti diplomafilmemet mondhatom, a szerelem és a remény kortalanságáról szóló Kikeletet, Jordán Tamás és Pogány Judit főszereplésével. Nagyon jól esett a sok biztatás, amit a készítése során és az elkészülte után kaptam akár tanáraimtól, akár ismeretlenektől.
Az a rövidfilmem, ami a legszemélyesebb, és a legszabadabb módon készült, a Jövésmenés címet viseli, és egy felvételin bemutatkozó anyagként adtam le 2015-ben. Néha ma is rábukkannak, akik rám keresnek, és azt hiszem, eléri a kívánt hatást.
A Sárga csillagos kocsmák volt az első, nagyobb nyilvánosságot kapott filmem, egy rövid doksi az egykori gettó helyén szórakozó emberekkel. Megemlékezések keretei között vetítve Holokauszt-túlélőkkel beszélhettem róla, és a Magyar Narancs is elismerően írt róla.
Az első, megrendelésre készült videoklipem (egy Cseh Tamás-rajongói klip után) a Magidom zenekarnak készült. Nagyon várom, hogy újra klipet rendezzek, számomra a filmek is zeneiek, és a dalaim is filmszerűek, a kettő elválaszthatatlan fontosságú :)
Majd, ha lesz időm, legyezőm magam.
majd ha lesz időm, legyőzöm magam majd ha lesz időm, nem lesz több piszkozat majd ha lesz időm, eldöntöm talán de most még azt hiszem, később térjünk vissza rá
Ezt a klipet Szombath Máté barátommal csináltuk a nyár végén :)
Jövő héten szerdán koncert a hajó teraszán! #A38 #magidom #valakikszerint #próba
a 30y előtt a dürerben nem mi játszunk hanem a magidom
De pénteken a kis á-ban nem a magidom játszik hanem mi.
(30y nem lesz)
a temető tetején ültünk ketten én láttam az arcán hogy megretten őt nem értették a gondolatok és nem értette hogy én mit akarok itt rajtunk kívül mindenki halott a temető tetején ültünk ketten én láttam az arcán hogy megretten de ez érthető hiszen fiatal ez egy temető de ő élni akar bomlanak alattunk hajdani szépek mára már hideg emlékek örülnöm kéne hogy én még élek és egy rémült lány igaz szeretetének lehet mindenben a rosszat látom de ez nem más avar a fákon a madár sem egy élő állat csak egy csontváz kapott két csontszárnyat az árnyékodnak mindig minden jobban fáj mégis csendben marad sosem kiabál jobban élvezi a napnyugtát többet érez mégis többet lát jobban szereti a szerelmét mint te a tied ilyenkor ledobja a terhét és meg sem ijed