van itt építész-belsőépítész?
lenne számotokra egy kis meghívóm
meg egyáltalán egy kis ismerkednivalóm, ha akusztikaról van szó, ami fasza, saját gyártású 100% gyapjúfilcre alapoz (nem a petpalackos szarokra)
😌
* tudom-tudom, rohadt unalmas, hogy mindenki a seggeteket nyalja, de én nem az asztal-szék-lámpa tengelyen szeretnék ISMERKEDNI, hanem egy funkcionális dolog lenne az alapja, amihez amúgy tok kevesen ertetek igazán, és idotok sincs rá, mindenkinek a fasza kivan vele, kiváltképp az iroda-közület tengelyen (totál érthető)
de higyjetek el, ÉN SEGÍTHETEK 🤪
egyesüljünk ❤️🩹










