Milyen egy JAU energiájú kép Kityo?
ilyen!
tegnap makrameztam a Lib-ben először - egy puncit
seen from Belarus

seen from France

seen from Poland

seen from Canada

seen from United States

seen from Brazil

seen from Malaysia
seen from Australia
seen from United States
seen from Malaysia
seen from Poland

seen from Austria

seen from United Kingdom
seen from China
seen from Türkiye
seen from Netherlands

seen from Austria
seen from United States
seen from Germany

seen from United Kingdom
Milyen egy JAU energiájú kép Kityo?
ilyen!
tegnap makrameztam a Lib-ben először - egy puncit
Most hosszú időt töltöttünk együtt, és csodálatos volt Vele lenni. Egy csomószor kinyaltam a Királylányt, amit Ő imádott, ahogyan én is. Egész életemben csak Őt akarom kinyalni, mást soha nem is fogok. De a nyalásnál is mámorítóbbak voltak az ölelései, a csókjai, ahogy a forró teste rámtekeredett és a selymes bőre, az egész teste hozzám ért. És csak csókolóztunk délutánokon, estéken át. Imádtam, ahogyan megérintett a kezeivel, az ujjaival. Elképesztő nő, elképesztő a teste, amit minden egyes nap fel tudnék falni. Elképesztőek a mellei, amiket sokszor markolásztam és kényeztettem őket a számmal, és csodás a feneke is, az a gömbölyű fenék. Bárhogyan is, de ez a nő mindig kelleni fog nekem, mindig kényeztetni akarom Őt.
Beindulva..
Ahh.. az helyzet, hogy azoknak a bizonyos piros napoknak az eljövetele előtt mindig sokkal jobban kívánom a szexet! ..és most, hogy nem vagy itt, ez most még jobban kurvára kibaszottul szar! Annyi féle, fajta módon elképzelem, hogy én mit művelek veled és te mit csinálsz velem, hogy elég kellemetlen így, nedves puncival ülni a munkahelyen 8 órán keresztül! Alig várom, hogy hazaérjek...ha kibírom.. de lehet a mosdó is megteszi...más is volt már így ezzel? Ugye nem én szenvedek egyedül?...
2
2.
Már rég óta gondolkozom azon, hogy leírjak történeteket, mert néha én se hiszem el, hogy mik történnek. Egyre könnyebb ismerkedni és egyre könnyebb újabb és szebbel lenni és eldobni azt ami már unalmas. Már általában olyan emberekbe futok bele akik, ennek a rabjai.
Tegnap érdekes dolgok történt velem. Mivel már én is megszoktam, hogy az unalmas beszélgetések helyett felmegyünk egymás lakására és belevágunk. (Természetesen, ha kölcsönösen bejövünk egymásnak.) Így, ez nem is volt tegnap máshogy. Nevezzük az illetőt B-nek. B-t a tinderen „ismertem” meg, már , ha az megismerés. Körülbelül három mondat volt és már oda is adtam a telefonszámomat és utána rá egy órára megbeszéltük, hogy munka után átmegyek.
Ennyire egyszerű lenne csajozni? Nem. De mikor mindketten tudjuk, hogy ez csak élvezet, akkor igen.
Én most nem vártam másra, csak arra, hogy egy jót dugjak. Mint a legtöbb szingli nő a városban... csak valakinek kell a körítés mellé, hogy elhiggye kell valakinek. Kell az a körítés, hogy eljátsszak, hogy ez most egy randi és ők most érdeklődnek egymást iránt. Pedig kurvára nem...a nőket a fasz a férfit a pina érdekli csak. Igen, ez így van. Legalább is nálam.
Ebből volt a baj tegnap, hogy ezt őszintén mondtam B-nek, hogy nekem ez csak egy gyors menet lesz.
Tehát ott kezdődött, hogy megérkeztem a lakására hajnali 1-kor, az illető egy palesztin srác, aki sebésznek tanul a Semmelweis Egyetemen. Az ilyeneknek általában a szülei mocskosul gazdagok és ezek a férfiak is annyira elkényeztettek, mint amennyire pofátlanul vastag a pénztárcájuk. Már a liftben mondtam nekem, hogy én egy rossz lány vagyok. Miért is? Tehát egy férfi nyugodtan dughat orrba-szájba és akkor ő lesz az istencsászár, de egy magabiztos nő, aki tudja mit akar nem mehet fel egy férfihez rögtön, akivel már amúgy is tudta, hogy nem lesz semmi, mertő nem akar kapcsolatot. A lakása óriási terasszal rendelkezik és az enteriőr is kiváló. A nyúzott zebra bőrtől a mű kandallón át a buddha szobrokig minden megvan, mert ő a Mr.Tökéletes, a Nagy Utazó és Doktor egyben. Csing csing! Megütöttem a főnyereményt! Gondolhatja az az ostoba lány, aki nem lát át az ilyeneken. Csak az nem én vagyok és az volt a baja Mr. Tökéletesének, hogy már mondtam, hogy nem lesz második randi. Persze kitárta a szívét, hogy ő tinder függő és szerelmes egy lányba de ! mellette van még körülbelül három lány aki tetszik neki... sajnáltam is szegényt...ja..bocs..kurvára nem.
B típusú férfiak azt hiszik, hogy attól nagy császárok, ha mindig mással kúrnak és csinálnak rengeteg programot az életükben. Csak mindig megakarnak felelni meg a legjobbak lenni. Semmi nem jó nekik. Ilyenekből lesz az, aki már 30 évesen kiég. Természetesen B-nek se volt még sohasem komoly kapcsolata. De Ő Tökéletes. Öt nyelven beszél és 300 lánnyal lefeküdt...
Térjünk rá a lényegre, a szexre. Szerintetek milyen volt? Hisz ő a tökéletes. Hát elmondom, hogy borzasztóan szánalmas, két percig tartott. Azt gondolta, hogy ő előveszi a 20 cm plusz faszát és akkor majd elájulok. Hát bocs, nem. Mert azzal bánni is kell és úgy kell a nőhöz nyúlni, hogy ő is élvezze. Nem csak betuffkolni. Ah istenem, könyörgöm! Mi abban olyan nehéz, hogy kicsit izgasd a csiklómat meg megnyald a mellbimbómat? Akkor is, ha egy éjszakás, elvárom, hogy a legjobbat nyújtsa. Ahogyan én is beveszem a farkadat a számba, te is nyalj bele a csuprosbödönbe.
Azért jó az egy éjszakás, mert szenvedélyes, mert akkor ott éppen egymást akarjuk és tudjuk, hogy ez másnapra csak egy gyönyörű emlék lesz. Mert mindketten élveztük.
Mikor lett rutin az egyéjszakás szex? Mikor lettünk robotok, akik nem képesek érzelmekre?
Szeretném, ha ez megváltozna. Ha kicsit mindenki jobban odatenné magát és nyitottabbak lennénk egymás felé. Élvezzük az egyéjszakásokat is és ne a kibaszott törődésre várjunk az ilyenektől, hanem az orgazmust.
Tehát összefoglalásként, csak bevágta a farkát a puncimba és mozgott kettőt, majd utána elment. Ennyi. Ki a fenének elég ennyi szex? Be sem nedvesedtem. És ő a nagy menő, csajfaló? Atyaúristen, akkor valami ebben a világban nagyon nem stimmel.
Utána meghallgattam a szánalmas életét. Hogy neki, mindig más csaj kell, meg a magyar férfiak szarok. Minden nap van egy gyönyörű nő vele, meg mindenki szerelmes lesz belé. Bla bla bla Kicsit azt éreztem, hogy szeretné magát fényezni nekem, hogy majd sirjak utána. Azt mondta Ő, szinte tökéletes. Minden csaj álma. Köszi. Nekem nem. Ha nem tudsz szexelni, akkor inkább hagyjuk. Akkor már nem elég a helyes pofi és a diploma...ja és persze a pénz sem.
Másnap írtam neki, hogy kösz a semmi szexet és sok sikert neki a csajokhoz. Erre azt kaptam, hogy szánalmas vagyok meg undorító... és kapjam be. Letiltott.
Miért? Azért, mert én nem simogattam az egoját és nem vágytam a szeretetére csak a faszára, ami végül nem elégített ki. Megijedt. De hát neki ez kellet, nem? Nem értem egy nő, nem használhat ki egy férfit?? És én már undorító vagyok, ha 10 plusz férfival voltam. Ez diszkrimináció! Egy nőnek el kell titkolnia, ha kihasználta a szépségét és ezáltal örömökhöz jutott. Mert egy nő legyen ártatlan, de az ágyban egy vadmacska...ugye??
Barátnőm azt mondta erre, hogy a levetkőzést sem érte meg. És mennyire igaza van.
Akkor ma kénytelen vagyok máshova menni kielégülni...
(fejlődni fogok fogalmazásban, remélem tetszett :) puszik)
nem lennék orrszarvú bogár #111