Keď sa konečne rozhodnem vyskúšať autobus pre zamestancov... po španielsky sa opýtam, či ide do Morro Jable - sí, či je pre trabajadors - sí. Celá natešená cestujem s černoškami a Španielkami, lenže samozrejme žiadna z nich nebýva v Jandii (nová časť mesta, kde bývam ja), takže autobus prefičí ďalej až do Morro Jable. (vzdialenosť asi ako Ružomberok - vajce/Černová). Nevadí, idem domov pešo a aspoň konečne vidím Morro Jable :)










