
❣ Chile in a Photography ❣
Keni

JVL
"I'm Dorothy Gale from Kansas"
Three Goblin Art

Product Placement
art blog(derogatory)
noise dept.
styofa doing anything
trying on a metaphor

@theartofmadeline
todays bird

tannertan36

祝日 / Permanent Vacation
Cosmic Funnies

Kiana Khansmith
Misplaced Lens Cap
Show & Tell

★
Stranger Things

seen from Germany
seen from Germany
seen from Malaysia

seen from United States
seen from Belgium

seen from Iceland
seen from Türkiye

seen from Malaysia

seen from Sweden

seen from United States

seen from Iceland

seen from United States
seen from Belgium

seen from Türkiye

seen from Malaysia

seen from United States
seen from United States

seen from Iceland
seen from South Africa

seen from Finland
@tokeletessegeid
#34
Neked áll a világon a legjobban a mosoly.
Az én mosolyom a te szádon, amikor megcsókolsz .
#33
Nincs hibád amibe ne szerettem volna bele.
Nincs olyan dolog, ami miatt kevésbé szeretnélek.
Nincs olyan, hogy ne szeresselek.
#32
A tökéletes nézésed.
Úgy nézel rám, mintha én lennék életed szerelme, mintha még sosem szerettél volna ezelőtt ennyire senkit.
Olyankor elhiszem, hogy én is érek valamit..
#31
Imádom, azt ahogy törődsz velem.
Imádom, hogy betegen, fáradtan, kócosan és egy hatalmas pulcsiba is szeretsz, pedig abban úgy nézek ki mint egy krumplis zsák.
De téged nem zavar
Te szeretsz.
#30
Annyira tökéletessé tesz az, hogy forgalmad sincs mennyire tökéletes vagy.
#29
Annyira szeretnék tökéletes lenni neked.
#28
Tökéletes
Mindened
Minden érintés
Minden szó ami elhagyja a szádat.
27
Minden porcikád tökéletes.
Sosem láttam még senkit, akiben ennyi jó dolog van.
... akiben meg a "rossz" is csak tökéletes lehet.
Nem találok benned hibát.
Nézlek, és nem látok semmi mást, csak azt, akivel le szeretném élni ezt az életet.
#26
Ezen a világon
Semmisem olyan tökéletes
mint te, nekem.
#25
Köszönöm, hogy tudhatom :
Milyen a szemedbe nézni
szeretkezés közben.
Köszönöm, hogy tudhatom:
milyen a szádba nyögve menni el.
#23
Minden napomat
tökéletessé teszed.
Kezdtem azt gondolni, hogy
engem is azzá teszel.
#22
Köszönöm, hogy mindig számíthatók rád. 💖👑🙏
#21
Bizony, követelem, mert szeretem, és mert szeretem, jogom van a szeméhez, a mosolyához, a kezéhez, az ajkához, az érintéséhez, a ruhájához, mindenhez, ami őt jelenti..., mert szeretem.
#20
Szeretem, hogy te hiszel bennem, akkoris, amikor en nem vagyok kepes hinni magamban.
#19
Szia Kicsim!
Túl keső van, tele vagyok gondolatokkal és te alszol. Alszol nélkülem és nekem nélküled kell. Tudod, imádom , amikor melletted ébredhetek meg, imádom amikor éjszaka felkelek és csak nézhetlek. Olyankor sokszor elcsodálkozom azon, hogy velem vagy. Nem tudom, hogy mivel érdemeltelek ki téged... most csak magam elé képzelem, ahogy édesen magadra huzod a takarot es atolelsz engem, de sajnos te nem vagy itt es csak a hianyod az ami atolel engem.
#18
Imádom magamon érezni az illatod.