Annyira régen írtam ide, hogy percekig kellet keresnem hol a fenében kell új posztot létrehozni...
Emlékeim szerint volt itt néhány ember, akikkel néhány éve megbeszéltük a Timber Timbre nagyszerűségét. Na ha még lenne itt valaki közülük: van 2 plusz jegyem a november 4-ei koncertre Prágába. Ritka lehetőség, nem gyakran járnak Európában.
Taylor Kirk, the singer-songwriter behind Canadian gothic folk band Timber Timbre, has died at age 44. He passed away suddenly on April 14th
Amikor meghalt Esbjörn Svensson megfogadtam, hogy soha többé nem hagyom ki a számomra fontos zenészek koncertjeit, mert ki tudja, hogy lesz-e következő.
De jó, hogy az eredeti posztomkor elmentünk Prágáig, hogy meghallgassuk a Timber Timbrét! Azóta sem lehetett a környéken látni őket, és már soha többé nem lehet sehol.
A két akkori fel nem használt plusz jegy itt marad emlékül, lebegőben a legkülönlegesebb atmoszférateremtőnek.










