Chcesz tego?
Nie wiem czego chce. Ostatnio nie mam żadnych oczekiwań od życia. Niczego mi się nie chce.
Jedyne czego pragnę to spokoju i szczęścia. Nie wiem czy mi to zapewnisz. Nie wiem czy po jakimś czasie nie odejdziesz jak wszyscy, a jestem pewna że kiedyś to nastąpi.
Dlatego nie wiem czy chce Cię pokochać? Bo wiem że jeśli komuś zaufam i wreszcie kogoś pokocham to będę tego żałować
W końcu ta osoba odejdzie, a nie wiem czy będę wstanie wtedy się podnieść. Nie wiem czy jeśli jeszcze raz coś się stanie to czy będę mogła żyć dalej.
Rozumiesz.
























