Емоционално ми е, едно такова Лунно. Все едно нещо не ми е наред. Често се сещам,че от неизказаните емоции се появяват болести. Болести на душата, които по-късно се пренасят и на материалното тяло. Затова би следвало ние, хората да казваме какво ни мъчи, от какво страдаме. Вселената си знае работа, има цяр за всяка "нечиста" мисъл, за всеки пречупен дух, за всяко сърце нуждаещо от любов. Често именно, тези не изказани емоции ни отдалечават от хората, които обичаме. Често или почти винаги. Сблъсквм се всеки ден със себе си. И с това как понякога ми е най-добре да замълча, когато виждам че е безсмислено да казвам нещо, но едно гласче в мен напира и казва с всички сили "Кажи това, което утре ще е късно да изречеш." Защо изказването на мнението е толкова важно? Първо ставаме завършени личности. Второ храним себе си и не оставяме ями, и болести на душата си. И трето, когато общуваме със знаци в най - ниски проявления, ние начуваме да изрязяваме себе си. Или просто с едно изречение. Казвайте това, което имате да казвате точно тук и сега. ✌ #motivation #forrelationship #newpost #psychoastrology #tonightmood #writingmood #writer #blogger #reblog #astrology #universe #giveuall #followforfollow #Tumblr #facebook #Instagram 🍀












