"Yeah, I'm hard "repatriate," but ah... l'm immortal enough."
A little bit AU Higgs as a musician in our world.
fandom: Death Stranding 2
character: Higgs (me)
📷 [Instagram]
AnasAbdin
No title available

Andulka
Sweet Seals For You, Always
dirt enthusiast
No title available

Origami Around
wallacepolsom
I'd rather be in outer space 🛸
Xuebing Du
Game of Thrones Daily

Kiana Khansmith
NASA

roma★

Kaledo Art
art blog(derogatory)

PR's Tumblrdome
Show & Tell
Monterey Bay Aquarium
Jules of Nature
seen from United Kingdom
seen from France
seen from Austria

seen from Singapore

seen from United States
seen from Germany

seen from Türkiye

seen from Philippines
seen from Poland
seen from United Kingdom
seen from United States
seen from United States

seen from Singapore
seen from United States
seen from Peru

seen from United States

seen from United States
seen from Malaysia
seen from United States
seen from Malaysia
@bomimei
"Yeah, I'm hard "repatriate," but ah... l'm immortal enough."
A little bit AU Higgs as a musician in our world.
fandom: Death Stranding 2
character: Higgs (me)
📷 [Instagram]
«Почекай, Скіф, — і я віддам тобі все. Я маю... попрощатися. З нашим величним минулим.»
fandom: S.T.A.L.K.E.R. 2
character: Faust (me)
📷 @bomimei
На кораблі, який вже нікуди не попливе, є провідник. Він вкаже тобі шлях на «Чисте небо». Тут ти більше не будеш сам.
Іди до мене.
fandom: S.T.A.L.K.E.R. 2 character: Faust (me) 📷 @bomimei
"Створити справжнього контролера можливо, лише якщо зберегти його здатність мислити"
(покращила звуки у відео, може тепер залетить?)
"Південно-східний на 180. Орієнтир: Башта ревізії. Ціль: Сова, 345. Боковий слабкий."
— В тебе інше татуювання.
— Про що ти?
— Про тавро на твоїй спині. Перехрещені кільця, як на шевронах «Моноліту». Таким мітили кожного з братів, але під твоїм є око. — І додаю з іронічним смішком: — Навіть в цьому тебе виділили серед нас.
© "Шлях на самоті" (майбутня 2 частина)
Забували страх і знаходили віру...
Пробираючись темними коридорами, згадую, чому він взагалі вирішив обрати це приміщення. В Сховищі безліч кімнат, а йому знадобилося забитися у найглибшу діру. І лише підходячи до келії — так ми прозвали оселю Фауста — згадую: вівтар. Антена настільки висока, що влізла б тільки сюди. А без неї та білого шуму проповідник не засинає. Тепер цей факт вже не дивує. Фауст стоїть спиною до входу та запалює свічки. Їх і без того безліч, а йому все мало. — Колись ти спалиш нам Сховище, Фаусте, — жартую я.
(с) "Шлях на самоті" (майбутня друга частина)
Не знайшла таку штуку, тому довелося робити самій 🗿
Забували страх і знаходили віру...
Пробираючись темними коридорами, згадую, чому він взагалі вирішив обрати це приміщення. В Сховищі безліч кімнат, а йому знадобилося забитися у найглибшу діру. І лише підходячи до келії — так ми прозвали оселю Фауста — згадую: вівтар. Антена настільки висока, що влізла б тільки сюди. А без неї та білого шуму проповідник не засинає. Тепер цей факт вже не дивує. Фауст стоїть спиною до входу та запалює свічки. Їх і без того безліч, а йому все мало. — Колись ти спалиш нам Сховище, Фаусте, — жартую я.
(с) "Шлях на самоті" (майбутня друга частина)
Запрошую вас прочитати мій новий фанфік, на цей раз про Скіфа і Ріхтера на Териконі 🥺😏
AO3
За редагування дуже дякую Ibuprofenix 💚
Буду вдячна за відгуки, кудоси та поширення 💚
Маю невеличкий фанфік про минуле Фауста і буду рада, якщо ви прочитаєте ❤️
AO3
I've finished translating my story Father about an AU meeting between Faust and Dvupalov ❤️
I hope you'll enjoy their tense conversation!
[READ]
Написала по сталкеру свіженький фік! планувала писати про пригоди Совеняти, але там більше роботи, ніж я спочатку думала, тому поки шо от коротенька замальовочка з Фаустом
"Він завжди приходить перед світанком"
Найстрашніші і найкращі думки часто приходять в момент напівсну перед самим світанком. Фауст відчув це на собі.
Посиланнячко
Гра, на жаль, так і не дає нам чіткої відповіді на те, коли і як саме Фауст відвернувся від сліпого служіння Моноліту і прийшов до ідеї звільнення Зони. Цей фік народився із моїх роздумів на цю тему, хоча я досі чекаю більше інформації в майбутніх длс, щоби повністю й до кінця сформувати свою думку.
I’ve started translating my fanfic “Father” about Faust and Professor Dvupalov. I hope you’ll find this AU about their meeting interesting to read 👀
(it’s 19 pages long, may the Monolith help me, hehe)
You wanted to give me this power so that I could bring others to you. To show them the Zone as you showed it to me. Beautiful. Magical. Full of miracles and curiosities. But they reject your gift.
They say you were destroyed. Murdered. But how can one kill a god? It’s like trying to kill the sky up above. It was, it is, and it will be. As you were, are, and always will be.
(c) Life in silence
Можливо, це не популярна думка тут, але я не розумію людей, які захоплюються тим, що "як було б круто, якби хтось з персів стулкєра брав операцію по звільненню населених пунктів від рашистів🤩".
Панове, ця тема має бути табу серед фандому хоча б тому, що, бляха, це може стригерити когось.
Навіщо це тягати туди, куди люди ходять відпочити від реалії? Для іно? Так, їм показувати треба справжні новини, зі справжніми наслідками, а не те як неіснуючі персонажі щось там звільняють, бо це може їми сприйнятися в контексті трьохрічної давності (коли рашка активно наступала і весь світ був на вухах). Але, у нас нічого не закінчилося.
Моє прохання: куріть те, що вам може дати гра, бо люди ходять сюди, аби відволікатися, а не згадувати травматичні події. Дякую.
Цілий день писала свій перший фік по сталкеру.
"Увага! Увага! Територію "Ікара" закрито на карантин"
Нове замовлення від Султана привело Скіфа на покинутий Вартою колишній піонерський табір "Ікар". Робота, що спочатку здавалася доволі простою, обернулася досвідом, про який Скіф волів би не згадувати більше ніколи. Фік лежить на ао3, отут осьо
На цю роботу мене надихнув баґ у грі XD