Niby wszystko jest już dobrze, ale te sytuację zniszczyły mnie na tyle że w mojej głowie już nigdy nie będzie tak jak było wcześniej, nie wiem czy nadejdzie moment w którym się szczerze uśmiechnę i ten okropny ból pustki minie
Cosmic Funnies
DEAR READER

Kaledo Art
tumblr dot com

blake kathryn

ellievsbear
KIROKAZE
styofa doing anything
"I'm Dorothy Gale from Kansas"
NASA

No title available
Monterey Bay Aquarium

titsay
Cosimo Galluzzi

No title available
almost home

#extradirty

JBB: An Artblog!
occasionally subtle
Keni

seen from Türkiye
seen from United States
seen from United States
seen from Australia

seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from United Kingdom

seen from United States

seen from Australia

seen from United Kingdom

seen from Brazil

seen from Canada

seen from United States

seen from United States

seen from Brazil
seen from United States

seen from Australia

seen from Malaysia

seen from Türkiye
@darknesswelc0me
Niby wszystko jest już dobrze, ale te sytuację zniszczyły mnie na tyle że w mojej głowie już nigdy nie będzie tak jak było wcześniej, nie wiem czy nadejdzie moment w którym się szczerze uśmiechnę i ten okropny ból pustki minie
"Jeśli znajdziesz osobę która, nie ocenia cię, kocha i akceptuje cie takiego jakim jesteś w każdej postaci, pomoże ci w każdej sytuacji, gdy ci smutno mocno przytuli, jesteś dla niej na pierwszym miejscu to nigdy kurwa przenigdy nie pozwól jej odejść "
"Zauważyłam, że narkotyki i alkohol pomagają mi o wiele lepiej niż jakiekolwiek psychotropy"
"Życie zniszczylo mnie na tyle , że nie umiem uwierzyć w to że ktoś może mnie kochać, w to że jestem dla kogoś ważna, w każdym słowie którym usłyszę doszukuje się drugiego dna, więc jeśli ci zaufałam doceń to i nie spierdol tego "
"Kiedy zobaczyłam cie pierwszy raz nie sądziłam, że staniesz się dla mnie aż tak ważny"
mam ochotę się naćpać znów i czuję jak przegrywam sama ze sobą. tylko wmawialam sobie, że jestem wartościowa i silna
“nie zakochaj w syfie się, dobrze radzę, bo życie posypie się”
— PRO8L3M
"Zaufałam Ci na tyle że oddałam Ci moje całe serce, nie sądziłam że to ty będziesz osobą która złamie je na pół"
"Chciałam rzucić specjalnie dla ciebie, lecz brałam gdy ciągle raniłeś mi serce"
Z ćpaniem nie ma żadnych dylematów. Pojawiajom sie dopiero wtedy, jak zabraknie.
“Nic już nie czuję… Ani strachu, ani miłości, ani wstydu, ani radości… Ani nawet nienawiści. Stałem się istotą wyzutą ze wszelkich uczuć ludzkich. Smutne to, ale prawdziwe. Na szczęście od czasu do czasu, gdy mam przebłyski człowieczeństwa, potrafię w miarę racjonalnie analizować fakty… I to wszystko, na co mnie stać na dzień dzisiejszy.”
— Ja, hipis - narkoman [A. Kaczkowski, B. Traczewski]
Trafione
Kryształ kruszyć, banknot zwinąć,
Kreskę wciągnąć, by nie zginąć !
"Kiedyś brałam żeby poczuć fazę, teraz biorę żeby funkcjonować"
Darknesswelc0me
Zakazałabym swojemu dziecku kontaktu z taką osobą jak ja
Gdyby ktoś mi w dzieciństwie powiedział,że będzie mnie stać na najdroższe cukierki i będę mógł je jeść godzinami gapiąc się przez okno, ale nie będę szczęśliwy,to bym uznał,że pierdoli.
boje się gdzieś tam w głębi serca że mnie zranisz