the grind
Tere. Paistab, et asjad liiguvad paremuse poole. Rohkem kasulike harjumusi, rutiine on vaja private/business. Rohkem analüüsi, eesmärke. Kõik projektid, mis käsil, annab teenima panna! Geep on fking goin mate
Aqua Utopia|海の底で記憶を紡ぐ
we're not kids anymore.

Discoholic 🪩

JBB: An Artblog!
No title available
NASA
No title available
ojovivo
Today's Document

@theartofmadeline
$LAYYYTER

Kaledo Art

Janaina Medeiros

❣ Chile in a Photography ❣
todays bird

Kiana Khansmith
RMH
Monterey Bay Aquarium

shark vs the universe

izzy's playlists!

seen from Paraguay
seen from United States
seen from United States
seen from United Kingdom

seen from United States

seen from Malaysia
seen from United States
seen from United States

seen from United States

seen from Netherlands

seen from Türkiye

seen from United States
seen from Türkiye
seen from United States

seen from United States
seen from United States

seen from United States
seen from Türkiye
seen from Türkiye
seen from United Kingdom
@grindevo-blog
the grind
Tere. Paistab, et asjad liiguvad paremuse poole. Rohkem kasulike harjumusi, rutiine on vaja private/business. Rohkem analüüsi, eesmärke. Kõik projektid, mis käsil, annab teenima panna! Geep on fking goin mate
http://www.ted.com/talks/hans_and_ola_rosling_how_not_to_be_ignorant_about_the_world#t-1137521
1) Enamus inimesi on lollimad kui random chaos
2) West jääb vaikselt alla..
3) Paljud kasulikud evolutsiooni käigus omandatud välise maailma tajumise “trikid” on tänapäeval oma tähtsust kaotamas või otseselt kahjulikud, kuna tänapäeva maailm on väga erinev ja inimmõistus ei jõua nii kiiresti kohaneda, kui oleks optimaalne. AI will reign supreme
lamp
Jälle haige vahe sisse tulnud.. nahuj ma ei saa produktiivset rutiini paika. Noh, ehk praeguse hooga läheb asi kenasti käima :D
Mis värk on?
Trenn - 77kg pealt 72,5 peale kukkunud/dieetinud. Rasva% langeb päris hästi, aga tundub, et lihas ka. Jõud on 3x5x100kg küki kandis kinni.. peaks progressiivset ülelaadimist rakendama moar.. ja rohkem sette.
Toit - paigas pöörfilt. -20% defitsiidiga kenasti. 3 päeva toidud korraga valmis. ~6€/day
IQ - sitt. Aeg, mil õppima peaks täitub FB feedist huvitavate artiklite new tabimise ja siis pärast nende lugemisega. Mingit expi vast tuleb nii, aga kõik ju on huvitav.. õppima peab asju, mis kiiremini rikkuse majja toovad ja rahu südamesse :D
Biznes - tuleks way paremini planeerida asju. Liiga palju multitaskimist. Tuleb juba varakult paika panna, mis prioriteedid ja taskid on - ja palju energiat mille peale läheb. Muidu on kaos ja progressi pole.
Üldine - veidi tühi ja üksik tunne on.. suht busy muidu, ei jõua mõelda selle peale eriti.
Random - lol, googli bot arvas, et elu mõte on elada igavesti. Täitsa nõus :D “Everything less than immortality is a complete waste of time” -Ei Mäleta
Mõte. Tehnilise frameworki peaks üle vaatama ja sisse harjutama. mail, calendar, kliendid, blog, todo, projektid, togl, jne.
Lõpetuseks. Gg, et midagi “paberile” sai lõpuks.
Rutiin
Kirjutama peab. Kirjutamises on jõud ja tõde. Mälu on paindlik, vastavalt enesetundele võib esineda delusione või kui on mugav, siis mälu võib mõnda enesele tehtud lubadust mitte meeles pidada või sobivalt tõlgendada. Igatahes, kirjutagem, et oleks mustvalgelt.
Trenn. Naljakas, et selle esimeseks panin. Arvatavasti sellepärast, et see on kõige lihtsamini mõõdetav, planeeritav kõigist kategooriatest. Samuti on väga hästi näha progressi - mustvalgelt treeningupäevikus kirjas. Igatahes, 3x5 skeem ei toida enam hästi, tundub. Ei taastu enam ära. Peab uurima Texas method, 5/3/1, Madcow ja teisi. Praegune idee on E ja R permanently BP, Row päevadeks teha. E toleb volüümi teha, K tuleb lebolt võtta (va deadlift) ja R tuleb intensiivsust teha (br). Eks uurib, mõtleb täpsemalt.
Toit. Toiduga on paigas, kalorid kergelt plussis, valku/rasva küllaga ja tervisliku nodi samuti. Hakkan vaikselt harjuma, pole veel üle visanud.
Töö. Kaootiline. Puudub täisülevaade, kontroll, suur plaan. Asjad venivad ja liiguvad veidraid radu pidi. Rahasid on peale vaja! Tuleb võtta aega, kõik projektid läbi mõelda ja plaanid paika panna. Vaja on endale ja tiimile sidequeste. Greenback boogie.
IQ. Lumosity on tore, peaks selle kuidagi kindlamalt rutiini lülitama. Lugemise peaks samuti rutiini osaks tegema. Liiga kaootilised ja planeerimata on päevad. Work on that shit.
Social. Lol, nende 12h kontoripäevade kõrvalt on natuke raske. Optimaalne oleks siiski veidi sotsialiseeruda :D
Better every day.
Innovatsioon
Innovatsiooni mure on selles, et laialt ülistatakse brainstormimist ja ideede genereerimist aga innovatsiooni läbiviimisest ja rakendamisest on palju vähem juttu. Asi piirdubki enamasti suurte ideede ja teooriatega, kui need on valmis, võib üksteist õlale patsutada ja ära õhtale minna.
Aga kes need ideed ellu viib? Selleks sobilike inimesi on palju vähem, kui idee-meistreid. Viia organisatsioonist läbi innovatsioon algusest lõpuni - sellest peaks rohkem rääkima.
Teoreetikud ja sari-ideegeneraatorid on overrated. Idee ilma teostuseta on kasutu või isegi kahjulik, keegi ju nägi vaeva, kulutas aega ja palgafondi. Tehke algusest lõpuni - selle eest võib juba krediiti jagada.
inspiratsioon: HBR