Console.WriteLine("Szerettelek, s te nem szerettél viszont. Kérem vissza az elvesztegetett időmet: ");
hello vonnie
RMH
Sade Olutola
Show & Tell

祝日 / Permanent Vacation
NASA

❣ Chile in a Photography ❣
ojovivo
🪼
occasionally subtle

Discoholic 🪩

oozey mess
todays bird
One Nice Bug Per Day
Lint Roller? I Barely Know Her
Not today Justin
DEAR READER
No title available
noise dept.
No title available
seen from United States
seen from Malaysia

seen from Brazil
seen from United States

seen from United States

seen from Germany
seen from United States
seen from United States

seen from United States
seen from China
seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from South Korea
seen from Brazil

seen from Malaysia

seen from Netherlands

seen from United States
seen from United States
seen from United States
@mulonapjaink
Console.WriteLine("Szerettelek, s te nem szerettél viszont. Kérem vissza az elvesztegetett időmet: ");
A fájdalom sosem múlik el.
Az űr örökké benned marad.
De talán valaki segíthet elfogadni ami benned van.
60
2020 egy borzalmas év volt. De egy valamit megtanultam. Küzdeni a fontos dolgokért.
59
Undorító ahogy az emberek bánnak egymással. Borzasztó, hogy 2020ban képesek vagytok valakit egy nap alatt tönkretenni. A gyűlölködés, sértegetés, folyamatos vitatkozás, bántalmazás időszakában élünk. De mire jó ez? Mire jó hogy folyamatosan mások hibáival foglalkozunk? Elmondom: SEMMIRE. Senki nem lesz több vagy jobb ettől.
#negyűlölködjinkábbszeress
58.
Holnap szilveszter. És én nem leszek veled mikor átlépünk 2020-ba. Nem tudlak majd éjfélkor megcsókolni. Nem lehetek veled az év első napján. Se az év többi napján. Mert itt hagytál. Örökre.
57
Nem hiszem hogy az emberek változnak. Maximum az ember baráti változnak. Nem mindegy kikkel barátkozunk. Meghatározza a személyiségünket egy adott társaság.
56
Végre megtaláltam önmagam és szerintem nincs ehhez fogható érzés. Mikor tudod mit akarsz kezdeni az életben. Milyen a stílusod. Hogyan reagálsz bizonyos szituációkra. Kik a barátaid. Mert szerintem fontos hogy ezeket tudjuk
55.5
Bárki aki úgy érzi segítségre lenne szüksége egész nyugodtan írjon rám❤
55.
Az idei sulikezdés teljesen más volt. Nem tudom hogy mi változott. Lehet felnőttem fogalamam sincs. De már nem vártam annyira. Nem pattantam ki reggel izgatottan az ágyból. Semmi. Ez baj lenne?
54.
A nyárban az a legszebb hogy van időd változni. 2.5 hónap nem tűnik soknak mégis szeptemberben mindenki másként tér vissza az iskolapadba. Érettebbek, hülyébbek, bánatosabbak leszünk.
53.
Az emlékek sosem tűnnek el. Csak az idő megszépíti őket. Van akire most úgy emlékszel hogy csalódtál benne, feldühített, vagy a padlóra küldött. Lehet hogy 10 év múlva már megköszönöd neki, mert miatta erősebb lettél.
52.
Milyen érdekes, hogy egy évvel ezelőtt mennyire más volt minden.
100
Uramisten 🤯 Köszönöm hogy ennyien vagytok ❤️
51.
Mert akárhányszor eszembe jutsz mindig a sírás kerülget.
50.
Befontam a hajamat, mert imádtad ha be van fonva. Azt hiszem nehéz lesz túllépnem rajtad.
49.
Szükségem van rád. Nélküled semminek nincs értelme. Gyere vissza.
48.
Az alkohol vígasztal helyetted.