Memy, cz. 1.
Wyjaśniam, co artysta miał na myśli...:
I.
II.
III.
Mimo wszystko...:
seen from China
seen from Thailand
seen from Malaysia

seen from Thailand

seen from Australia

seen from United States

seen from Malaysia

seen from Türkiye

seen from Australia

seen from United States

seen from Türkiye
seen from Thailand

seen from Malaysia

seen from Lithuania
seen from United States

seen from Canada
seen from United States

seen from Malaysia
seen from China

seen from Malaysia
Memy, cz. 1.
Wyjaśniam, co artysta miał na myśli...:
I.
II.
III.
Mimo wszystko...:
Ojej, przepraszam. W poprzednim poście na mojej liście standardowych rasistowskich wykwitów zabrakło słowa na C i plucia naokoło posądzeniami o upośledzenie. Spokojnie, Wojciech Gregorczyk już nadrobił ten brak. Ech, kiedy ci panowie rasiści zrozumieją, że tylko miękkie, aseskualne kluchy sieją takie hejty na Fejsie...
Znalezione, niestety, nie na jakimś nacjololo, ale na HejtStop. Ci to mają ciężkie życie.
Hejt tym razem w formie wybełkotanej a nie nabazgranej. Podobno przeciętna ilość słów jakie zna dorosły człowiek w ojczystym języku to 20.000. Pan w...
Aj, nie wiem, jak przekleić wideo z Facebooka na Tumblr, więc kliknijcie w link powyżej. Chyba, że chcecie pozostać w dobrym humorze i nie dostać gorączki. Wtedy nie klikajcie.
Słuchajcie, bomba :D Najpierw pisze spojŻałem, a kilka minut później poucza innego na temat ortografii :D
Tak się ubawiłam, że prawie nie zauważyłam, że w pierwszym komentarzu pan Piotr Szarłat chwali się, że kogoś obił... No cóż, może i on spogląda na tych, których pragnie obić, ale na niego nie spojŻy już żadna pani, bo rasizm ain’t sexy. Tyle.
Źródło: https://www.facebook.com/events/1073688819364300/
Znacie to uczucie, kiedy właściwie należałoby się zirytować i wściec, jednak zamiast tego po prostu zaczynacie cichutko chichotać? :))
Otóż właśnie go doświadczam, gdy czytam opis poniższego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1073688819364300/
Nie wiecie, jak zamanifestować swój patRYJotyzm w 2016? Otóż należy spoglądać na ludzi "wrogo i odważnie"... Hihihi, właśnie sobie wyobraziłam to spojrzenie w wykonaniu naszych chłopców narodowców - i nie mogę się pozbierać ze śmiechu :))
No, a teraz trochę poważniej: zgłośmy wszyscy tę żałośliwą inicjatywę i niech toto wywalą z fejsa, zanim ktoś to przetłumaczy na angielski.
Chciałabym napisać jakiś rzeczowy komentarz do powyższego wykwitu, ale trochę trudno zrozumieć ciąg myślowy, który proponuje nam ten pan. W każdym razie - NIE JEST to sexy :(
Print screen wprawdzie nie mojego autorstwa, ale niech tu sobie powisi dla potomności i prokuratury, co mi tam.
Dacza na prowincji?
#Felieton: Dacza na prowincji? #polska #budownictwo #prowincja
Już trochę mieszkam na prowincji, ale kreatywność niektórych osób w dalszym ciągu mnie zaskakuje. Okolica jest przyjemna – mam śmierdzącą rzekę, pozostałości po kopalni, resztki dworca i sporo zieleni. Idealne miejsce na wyprowadzanie psa, więc nie narzekam. Chociaż czasem zdarzy się coś, co mną wstrząśnie. Jakaś rzecz, która nie daje mi spokoju. Tym czymś była budowa daczy obok domu. Tak, daczy,…
View On WordPress