Az igaz szerelmet nem adják ingyen. Harcolni kell érte, mert ha egyszer megismerted, semmi más nem jó helyette.
-Once upon a time

#dc#dc comics#batman#dick grayson#batfam#tim drake#dc universe#batfamily#dc fanart#bruce wayne





seen from United States
seen from United States
seen from China

seen from China
seen from China

seen from France

seen from France

seen from France
seen from China
seen from United States
seen from China
seen from China

seen from United States
seen from Netherlands
seen from France

seen from United States
seen from United States
seen from United States
seen from Libya
seen from Malaysia
Az igaz szerelmet nem adják ingyen. Harcolni kell érte, mert ha egyszer megismerted, semmi más nem jó helyette.
-Once upon a time
Egy emberi szív 123 millió forintba kerül, én meg odaadtam neked az enyémet ingyen, te hálátlan geci
Váratlan helyről érkezik segítség a Notre Dame újjáépítésében
Szokatlan forrás szolgálhat ihletként a Note Dame rekonstrukciójában résztvevőknek, egész konkrétan az Assassin's Creed játéksorozat Unity névre hallgató kiadása.
Pici lány cica szerető otthont keres!
Ha valakit érdekel írjon😁😊
30y rajongók figyelem! Érdekel valakit a legújabb projektem?
Feltúrbóztam, és finomítgattam tinikorom egyik legkedvencebbik albumát. Ráadásul FLAC-ban (veszteségmentesen) sikerült beszereznem a nyersanyagot, amivel dolgoztam, szóval ilyen minőségben biztos nem hallhattátok. Igazi retrospektív időutazás volt számomra így, újra végig bömböltetni. Majdnem egy egész napomba tellett a végeredményt összehoznom, de szerény véleményem szerint: teljesen megérte. Ahelyett hogy mindenkinek elküldeném, itt van egy publikus link a letöltéshez. Véleményeket, benyomásokat szívesen fogadok Tőletek! ☺️ Jó zenei élményfürdőt mindenkinek! 😊
azt hiszitek viccelek, pedig nem:
nem kell valakinek egy tökéletes görögdinnye, holnap délelőtti, személyes angyalföldi átvétellel?
Csak egy őszinte ölelés..
A nyári fesztiválszezon idén is tavasszal indul – és idén is Óbudán. Az első májusi hétvégére Budapest III. kerületében olyan line-upot hoztak össze – és nem csak a zenei programokról beszélünk –, amire jónéhány egész hetes rendezvénysorozat is büszke lehetne. Sok (és jó) koncert lesz, sok (és jó)…
Remélem jövőhétvégére már vállalhatóbb idő lesz, hogy eltudjak rá menni, és meló sem jön közbe. Ritkán van ennyi jó koncert, két nap leforgása alatt, pláne tök ingyen.