Dziś cały dzień spędzony w najróżniejszych instytucjach na załatwianiu różnych spraw urzędowych. Więc chwila oddechu w meksykańskim barze Hola! Ola! Quesadilla wege - genialnie skomponowane smaki, w tym granat i nienarzucająca się świeża kolendra. Akurat tyle ile trzeba. Nie za dużo. I dodatkowe #jalapeño, gdyby okazało się za mało picante. Do tego oczywiście kawa i "Fitzcarraldo" Herzoga do czytania (tak, to nie pomyłka, książka, a właściwie wygładzony scenariusz). Bardziej dla klimatu, niż by doczytać do końca. Bo ja przecież zawsze #czytamprzyjedzeniu @holaolagniezno #przerwawpracy #odpoczynek #chwiladlasiebie #quesadilla #autorteżczłowiekjeśćmusi #annałacina #prywatnie #polishwriter #holaola #dobrejedzenie #foodstagram #kiedyniepiszę #instafood #niebowgębie https://www.instagram.com/p/B7CMevgBIpT/?igshid=7h18d15oxbkj












