Nowy początek
Kiedy człowiek otworzy się bardziej dla ludzi i nie będzie przejmował się gadaniem innych zajdzie dalej niż mu się wydaje. Tylko ludzie, którzy się nie boją potrafią wznieść się wysoko i czerpać z życia wiele korzyści. Jeśli chcesz robić to co kochasz i to, co sprawia Ci najwięcej radości rób to, bo to właśnie przez to będziesz czuć się do końca spełniony. Nie czekaj na nic, bo nic do Ciebie nie przyjdzie. Nikt nie wyjmie do Ciebie ręki z Twoimi spełnionymi marzeniami. To ty sam musisz je zrealizować. Od początku do końca. Dlatego ważne jest to, aby zrozumieć że życie, które toczy się teraz jest jedyne, niepowtarzalne, możesz poprowadzić je jak tylko chcesz. Ale jest pewna zasada, której powinno się trzymać. Mianowicie: Przestać się przejmować opinią innych, a w szczególności ludźi z przeszłości. Oni nie powinni znaczyć dla Ciebie tak wiele. Z resztą bądźmy szczerzy nie powinni znaczyć dla Ciebie nic ale wiem jak to wszystko wygląda i jak jesteśmy w stanie to spostrzegać w szczególności kiedy kogoś kochaliśmy, szanowaliśmy, daliśmy mu cząstkę siebie, której już nie odzyskamy i będziemy musieli tą cząstkę zreperować co zajmuje niekiedy bardzo dużo czasu. Pomyśl sobie ile ludzi żyje na świecie, ile sympatii możesz zdobyć. Ile znajomości jeszcze na Ciebie czeka. Wystarczy zapomnieć i zacząć działać. Wiem, że to trudne. Sama przez to przechodzę i nie mogę przez to wstać. Cały czas tylko leżę i siedzę w domu bojąc się czegokolwiek. Chociażby pokazania prawdziwego ja, które siedzi we mnie. A przecież każdy człowiek ma tyle do pokazania. Każdy człowiek jest piękny na swój sposób. Nie chodzi o ubiór czy styl bo to jest tylko dodatek. Jeżeli ktoś nie zacznie szanować Cię za to, jakim jesteś w środku, co możesz dać i zaoferować tak na prawdę powinien być w Twoich oczach nikim. Jeśli będzie się z Ciebie wyśmiewał i mówił na Twój temat, nie przejmuj się. To są tylko przeszkody, przez które niekiedy jest ciężko przeskoczyć, ale kiedy już tego dokonasz zawsze stajesz się kimś więcej niż oni, nie poddajesz się, walczysz. Oni wciąż będa gdzieś z tyłu, w Twojej głowie, ale nadal za Twoimi plecami, nadal będą mniej znaczącymi pionkami niż Twój cel, który jest przez Tobą i do którego podążasz. Nie poddawaj się. Bądź silny i walcz. To Twoje życie, nikt dla Ciebie go nie przeżyje, nikt nie wejdzie na tą górę za Ciebie. To dlatego tak ważne jest to, aby zrozumieć że życie ma się tylko jedno. Zacznij od pokochania siebie, spróbuj za sobą nadążyć i zrozumieć. Bo jeśli samemu tego nie zrobimy i nie zaakceptujemy siebie nigdy nie ruszymy do przodu. A teraz działaj, wstań i pokaż wszystkim z kim mają do czynienia.
Pozdrawiam wszystkich, którzy walczą z samoakceptacją. Jesteście piękni na swój sposób. Każdy. Bez względu na to co mówią inni.




















