Ana! Ty moje bestii, co ja bym bez ciebie zrobiła? Co bym zrobiła gdybym cię nie poznała? Dalej byłabym tłusta szmatą a tak przynajmniej starasz mi się pomóc. Wspierasz mnie gdy mam napady, nie opuszczasz jak wszyscy. Ty zawsze jesteś. Nigdy nie było dnia w którym nie przypomniałaś byś mi o policzeniu kalorii. Dziękuję. Dziękuję że dajesz mi nadzieję na piękne wystające kości, dziękuję że wyłączyłaś we mnie uczucia, dziękuję że pokazałaś mi kto jest moją jedyną przyjaciółką. Że ty mnie rozumiesz, ty i tylko ty będziesz ze mną już zawsze dziękuję..🎭🥹🥰🥰🥰😘













