2:54 AM: Vreau să-ți mulțumesc ție, Doamne, pentru faptul că mi-ai dat puterea să mă trezesc astăzi, mi-ai dat puterea să gândesc, mi-ai dat puterea să merg unde sufletul a simțit, mi-ai dat puterea să iubesc, să plac, să apreciez, să văd apusul, să aud păsările ciripind. Vreau să-ți mai mulțumesc și că m-ai încercat cu greutăți și că mi-ai arătat că pot. De altfel, vreau să-ti mulțumesc că mi-ai dat rațiune, înțelegere, capacitatea să apreciez și să disting. Nu în ultimul rând vreau să-mi cer scuze pentru momentele în care nu am fost mulțumit cu multele sau puținele lucruri pe care le-am avut ori realizat, pentru momentele în care nu am văzut cât de special sunt, așa în felul meu, și vreau să-ți mai mulțumesc că mi-ai dat ceva ce poate alții și-ar dori, eu am, dar pe care poate nu-l observ. Sunt sigur că ceva am. Mulțumesc pentru tot! Noapte bună.
baiatul-cu-tumblar











