Ako ne ide nam da smo par Ako ne ide nam da smo tajna bar Vjeruj mi da ostaje nam samo jedna stvar Pa hajde onda ništa da ne budemo Hajde onda nista da ne delimo
seen from Portugal
seen from South Korea

seen from Malaysia

seen from Sweden

seen from Malaysia

seen from Sweden

seen from Malaysia
seen from Kazakhstan

seen from Sweden
seen from Germany

seen from Malaysia

seen from Singapore
seen from Canada
seen from Saudi Arabia
seen from Australia
seen from Singapore
seen from China

seen from Türkiye
seen from China
seen from Malaysia
Ako ne ide nam da smo par Ako ne ide nam da smo tajna bar Vjeruj mi da ostaje nam samo jedna stvar Pa hajde onda ništa da ne budemo Hajde onda nista da ne delimo
Ako neko pita sta je meni ona
reci cu mu „nista“, onako, bez pardona
My new Nautolan, Mura. Fights with dual shoto sabers and flirts with the enemy
Nađi nekog sa kim će i ništa biti sve.
—
Ne govori nikom nista , mnogi su pokusali da ugase nas plamen koji gori. Ti si ta koja blista, zato te moje srce voli.
mvD
It's funny how 'NADA' in Bosnian means 'hope' and 'NADA' in Spanish means 'nothing'.
" Pa hajde onda nista da ne budemo
hajde onda nista da ne delimo
ja sve vise tvoja, dan po dan
a ti sve vise stran
ti sreca nisi, sa tobom klizim na dno
pa hajde ipak nista da ne budemo..."
- Tijana Bogičević "Hajde onda ništa"
.
Ako se ikad nešto može nazvati mojom pjesmom, znači Bože...
"A znam gde boli kada si ti ništa nekom ko je tebi sve.."
Van Gogh - Da li zna