Most rám máshol van szükség... A súlyos szakember és eszközhiány, az eladósodottság miatt az egészségügy romokban. A koronavírus terjedéséb
Orvosi diplomám van, dolgoztam is orvosként. De őszintén szólva nem gondoltam, hogy még valaha visszatérek az egészségügybe. Két költözés kö
Respect.
Ugyanitt: politikusok, akiknek volt hozzáadott értékük meg szakmájuk azelőtt, hogy politikával kezdtek foglalkozni. V.ö. 30 éve politikai pozíciókban ülő pártkatonák.

















