Odkąd przykleiłam długie tipsy ciągle je podgryzam. Motylki ASAP ile mikroplastik ma kcal??
No title available
2025 on Tumblr: Trends That Defined the Year
Claire Keane
No title available
AnasAbdin
Xuebing Du
$LAYYYTER

Origami Around
Not today Justin
let's talk about Bridgerton tea, my ask is open
PUT YOUR BEARD IN MY MOUTH
dirt enthusiast
Mike Driver
i don't do bad sauce passes

if i look back, i am lost

@theartofmadeline
ojovivo

roma★
YOU ARE THE REASON
"I'm Dorothy Gale from Kansas"
seen from Indonesia
seen from United States

seen from United Kingdom
seen from T1
seen from Malaysia
seen from Türkiye

seen from Spain

seen from United States

seen from Türkiye

seen from Malaysia

seen from Canada

seen from United States
seen from United Kingdom
seen from Netherlands
seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from Finland

seen from Italy

seen from Germany
@tearsincoffe
Odkąd przykleiłam długie tipsy ciągle je podgryzam. Motylki ASAP ile mikroplastik ma kcal??
To było moje podejście gdy familijną pizzę i dużą paczkę chipsów +20gramów gratis zapijałam pepsi zero
Ręce mi drętwieją a mogłyby np, tego nie robić
(Tak, to ja)
Internet mi przestał łączyć w jednym miejscu w domu, tym miejscem jest precyzyjnie obliczony spot przy którym mogę siedzieć z telefonem tak aby moja ładowarka po przejściach chciała działać. Et tu, Brute?
[22.06.2026]
Mocno dziś odpłynęłam. Mimo, iż od początku przedłużenie fasta o poniedziałek było luźną sugestią do samej siebie to wzięłam owe zadanie 💀 poważnie. Myślę, że wczoraj zobaczyłam o jedno meanspo za dużo (oficjalnie możecie mówić mi edgelorde) oraz zbyt długo byłam zmuszona patrzeć na swoje odbicie. Ponadto mój organizm jawnie odzwyczaił się od uczucia głodu. Jeszcze do niedawna atakowałam go tysiącami kalorii na dzień aby równie gwałtowanie to uciąć. Potrzebę zjedzenia obiadu potraktowałam jako osobistą klęskę. Moment temu motywowałam się powtarzając: "mama przed odejściem nic nie jadła i myślisz, że Ty teraz zasługujesz aby się obeżreć?" mimo, iż wewnętrznie czułam, że to ostatni moment aby uniknąć napadu. Końcowo sięgnęłam po wegetariańskie leczo w zestawie z energetykiem. Dawno nie piłam nic takiego więc perfekcyjnie zadziałał. Odzyskałam energię którą postanowiłam spożytkować na sprzątanie. Precyzując, nie miałam wyjścia ponieważ wspomniane leczo podjęło się działania kamikadze w mikrofali. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, i tak miałam ją umyć a to z pewnością była skuteczna motywacja. Następnie zabrałam się za zlew który wyglądem i zapachem przypominał bagno. Mała ciekawostka, nie mam w domu ciepłej wody oraz działającego odpływu, wszystko trzeba wylewać ręcznie. Kolejny zabawny fakt, mój ojciec u siebie na dole (mieszkamy piętrowo, zapewne kojarzycie te starsze domy gdzie dziadkowie zajmują dół a ich dzieci górę) ma zmywarkę i wszystkie sprawne sprzęty. Odkąd dzielnicowy przegonił go na dół aby został ze swoim równie patologicznym tatusiem nakupował sobie sprzętów zostawiając nieletnią wówczas córkę i poważnie chorą żonę w niebycie. Doprowadziło to do kolejnego mikroskopijnego wyprowadzenia z równowagi ponieważ scenografia bagna Shreka została mi pozostawiona na pamiątkę przez "koleżankę która przyjechała wspierać mnie w żałobie". Jej prawdziwym założeniem było znalezienie darmowego lokum lecz to spostrzegłam zbyt późno. Powylewałam wodę wraz z resztkami jedzenia oraz z niemałym wstydem poprosiłam ojca aby zabrał naczynia do zmywarki. Naturalnie tylko te z których osobiście nie skorzystałam. Swoimi zajmę się sama. Chętnie wstawiłabym Wam zdjęcia tych abstrakcyjnych konstelacji z nadnaturalnej ilości noży i kubków lecz sobie odpuszczę. Zamiast tego porozsyłałam znajomym zdjęcia majtek (bardziej adekwatny byłby zwrot "spadochron") jakich zapomniała ode mnie zabrać. Po moich wahaniach z wagą powinnam siedzieć cicho lecz ten twór bez kręgosłupa moralnego wydobył ze mnie wszystko co najgorsze. Moim jedynym zmartwieniem było aby nikt z moich bliskich nie pomyślał, że mogłabym mu zrobić to samo. Dzika lokatorka zasłużyła na specjalne traktowanie ode mnie. Może mogłabym to przemilczeć gdyby nie zapomniana tapeta którą obgryzł jej pies a ona ani nie przeprosiła ani tym bardziej nie sprzątnęła oraz pozostawione mi pranie które ona kiedyś sobie odbierze. Naturalnie nie kiwnę palcem a jej brudy zostały schowane w nieużywanej szafie na korytarzu.
Z obecnej perspektywy niepokoi mnie mój wcześniejszy wybuch emocjonalny. Z całą pewnością nie tęskno mi do czasów chaosu w głowie i emocjonalnego kalejdoskopu. @munichann bardzo rozsądnie mi przypomniała o tym, że organizm musi się przyzwyczaić do pewnych rzeczy i mam szczerą nadzieję, że już o tym nie zapomnę. Proces to determinacja, czas oraz regularność!
Obiad 230kcal
(Jeśli ktoś również nie je mięsa bardzo polecam. Leczo znalazłam w Kauflandzie. Ma 220kcal na 400g.)
Kolacja 108kcal
(Czereśnie wraz z truskawkami ładnie mnie nawodniły co było niezbędne po "kacu" energetykowym. Dawno nie sięgałam po żadne napoje żyjąc "na wodzie". Ewentualnie moja wątpliwa współlokatorka się przydawała gdy miałam ochotę na diet coke a ona przyjmowała resztę niczym śmietnik. Wyjątkowo nie tknęłam mięty ponieważ już po pierwszym łyku spowodowała u mnie silny odruch wymiotny.)
Podsumowanie: 338kcal/350kcal
Wcześniej ustaliłam sobie, że limit 350kcal będzie mi towarzyszyć do końca miesiąca lecz fastowa ambicja okazała się większa oraz zgubna.
Fast:
(Kto by pomyślał, że 67 pokona Z-etkę? Tak, możecie mnie scancelować za ten "żart")
Najgorsze uczucie jest wtedy gdy masz wcięcie w tali ale odstający brzuch
Przepraszam Was. Jestem pierdoloną manipulatorką. Chciałam przerwać fast jutro o 9:00 ale jestem nienażartym prosiakiem który odlicza minuty do 13:00 aby się bardziej utuczyć. Za każdym razem gdy mijam lustro wiem, że nie jestem chora a mimo to perfidnie próbuje wejść między osoby z realnymi problemami. Mam siebie dość. Przepraszam wszystkich.
Żadne pieniądze nie zmienią przeszłości, więc mój ból też nie ulegnie zmianie
Trzymajmy kciuki abym dziś nie zemdlała i/lub zwymiotowała na Panią u optyka (bo na ojca to jest jakby okej)
Nie wiem kim jestem
Chce sie zabic ale jestem pizda
Pozdrseiam
Help I feel like a wann@rexic
Czego nienawidziesz?
Jedzenia
Co kochasz ?
Jedzenie
.☘︎ ݁˖.☘︎ ݁˖.☘︎ ݁˖
Jak tak sobie pomysle, ze mozliwie w pazdzierniku sie wyprowadze i bede w nowym miejscu, nowy dom, byc moze studia, nowi ludzie. Gdy do tego czasu schudne, a na prwno tak sie stanie, Ci wszyscy ludzie beda mysleli, ze ja tak wygladalam zawsze. Przeciez nie mam napisane na czole "ważyłam kiedyś 85 kg". Przeciez.. nie widac po czlowieku na pierwszy rzut oka, ze kiedys byl tak gruby, chyba ze ma jakas zwisajaca skore czy tam ozempic face, czego ja miec raczej nie bede. To przykre, ze ludzie beda mysleli, ze wygladam tak po prostu, ze moze od zawsze byylam obdarowana, i wygladam tak chudo. I tylko ja bede wiedziala jak ciezko na to zapracowalam. Bedzie mnie to pocieszalo wewnetrznie, oczywiscie, ale jak bede miala tam zyc, bez pytan "wow, jak tak schudlas?" lub "wow, nie poznal*m cie!". Ci obcy ludzie zobacza mnie taka, jaka jestem, i to zaskceptuja. Po prostu. Jedynie ja i moi najblizsi, ktorzy wiedza jak wygladam teraz, zauwaza roznice. Ale w sumie.. moze to nie tak zle? moze wtedy beda traktowali mnie lepiej? Moze zdobede wiecej znajomych? zludne myslenie, wiem o tym. W sumie jakby nie patrzec, pojde na studia z wymarzona waga i sylwetka, ah boze. Chcialabym by ci wszyscy nowi ludzie ktorych poznam mysleli, czy w ogole wiem, jak wyglada jedzenie. By bali sie mnie dotknac, myslac ze jestem tak krucha i delikatna. Chcialabym byc kojarzona z taka delikatnoscia, z takim malym bezbronnym kotkiem lub kroliczkiem.
Chcialabym byc chora. Patrzac na to, ile ludzi na swiecie cierpi z powodu any, ja chcialabym ja miec, ale wiem, ze raczej nigdy tak nie bedzie, i bede zyla z dzika odmiana mii, czy czegokolwiek tam innego, co mam. Chcialabym pojsc do lekarza, by mnie zdiagnozowal, bym mogla mowic "tak, jestem chora". Bym czula, ze to przez co przechodze jest chociaz troche vaild. Bo nie oszukujmy sie, dopoki ktos nie siedzi gleboko w anie, co jest po tej osobie widoczne, jest to wtedy zwyczajnie lekcewazone. Inne problemy z odzywianiem poza ana sa zupelnie lekcewazone, ludzie mysla ze zaburzenia odzywiania sa tylko wtedy, gdy ktos nie je. I teoche mnie to boli. troche bardzo.
⊹ ࣪ ﹏𓊝﹏𓂁﹏⊹ ࣪ ˖
Jak ja się szybko starzeje 👁👄👁 jara mnie kupowanie nowych rzeczy do domu a teraz się jaram bo będę malować pokój i kuchnie oraz będę zamawiać nowe meble do kuchni 🤧🤧
🦋🪽
Jak umrę i moja dusza będzie leciała do nieba to właśnie tak to będzie wyglądało
(100% real, no fake, actual footage)
Hejka kicie, tu Kesja.
Planuję zacząć nową serię pt ,,Motyl w drodze,,.
Będą się na niej znajdować różne tipy, sposoby które pomagały mi za czasów śmiertelnego wygłodzenia i może jakieś low cal przepisy.
Postaram się wstawiać jeden post z tej serii codziennie. Jestem otwarta na wszystkie propozycje i pytania. Bardzo chętnie wejdę z wami w interakcje.
Jeśli jesteś zainteresowanx, proszę o reblog. Mam okropne zasięgi na tym nowym koncie :(
Kocham was wszystkich, kisses :** ♡♡☆