“A szerelem nem fáj, csak az, ha rossz embert szeretünk.”
d e v o n

izzy's playlists!

JVL
art blog(derogatory)
One Nice Bug Per Day

❣ Chile in a Photography ❣
RMH

⁂
Jules of Nature
wallacepolsom
No title available
sheepfilms
KIROKAZE
"I'm Dorothy Gale from Kansas"

@theartofmadeline
he wasn't even looking at me and he found me

Discoholic 🪩
DEAR READER
AnasAbdin
let's talk about Bridgerton tea, my ask is open

seen from United States

seen from Brazil

seen from United States
seen from Brazil
seen from Malaysia

seen from Brazil
seen from South Korea
seen from United States

seen from Singapore

seen from Canada

seen from Taiwan

seen from Malaysia
seen from United States

seen from Brazil

seen from Germany
seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from Italy
seen from United States
@vegtelenboldogsagom
“A szerelem nem fáj, csak az, ha rossz embert szeretünk.”
“Egészen eddig azt hittem a legrosszabb az, ha szomorú vagy. Most már rájöttem, hogy sokkal rosszabb az, ha nem érzel semmit sem.”
Félek kötődni, hiszen még az előző csalódást sem hevertem ki teljesen, mi van ha megint megtörténik?
Ha újra boldog leszek, és megint hirtelen a semmiből ő is elmegy?
Ha ismét megtudok bízni másban, és ismét összetörik a bizalmam?
Ha megszeretek valakit, és elfelejtem milyen egyedül lenni?
Ha lesz kire számítani, kihez futni ha bajom van, de aztán magamra maradni a gondokkal?
Viccelődni, hülyéskedni, hogy aztán újra komor legyek hónapokig ha elmegy?
Ha lesz kinek jóreggeltet és jóéjszakát írni, meg lesz kit becézgetni, hogy aztán újra csak a vodka meg a bulizás maradjon utána?
Ha lesz akivel lerészegedhetek, hogy aztán ha elmegy az ő nevét emlegetve rúgjak be és sírjak?
Ha lesz valaki aki mindenkivel felér, de ha már nem lesz mindenkiben őt fogom keresni?
Mi lesz akkor?
“Naiv voltam, hogy azthittem te majd más leszel. Nem csak hogy ugyanolyan vagy mint a többi, még rosszabb is vagy annál.”
“Ha ezt olvasod, akkor tudnod kell valamit. Ne érezd magad rosszul, bármi is nyomasztja a lelkedet. Fáj, tudom hogy rossz, de helyesen cselekedtél, és a fájdalom elfog múlni biztosan.”
“Soha ne mondd meg neki, hogy mit csináljon, vagy hogyan csinálja. A tettei majd megmutatják, hogy mennyire tiszteli ezt a kapcsolatot.”
“Borzalmasan szeretlek, el sem tudod képzelni mennyire.
De ez nem jogosít fel téged arra, hogy azt gondold mindig veled maradok bármekkora szarságot is csinálsz.”
“Szomorú, hogy a dolgok mindig megváltoznak. Legtöbbször sajnos rossz irányba.”
“Addig örülj, ameddig vitatkozom. Ha nem teszem, akkor baszhatod, mert már rohadtul nem érdekelsz.”
Mindig az megy el először, aki azt mondja hogy “örökké”.
“Egyetlen egy különbség van kettőnk között. Én sosem tudnám megtenni veled azt, amit te velem.”
“Pontosan akkor mentél el, amikor a legjobban szükségem volt rád. Szerencsére ez tanított meg egyedül boldogulni. Már nem kellesz.”
“Tudod, semmi baj nincs, ha egy picit néha sírsz, kiborulsz, összetörsz, és kilátástalannak érzed a dolgokat.”
Szépen lassan minden meg fog javulni.
“Sokszor azt érzem, hogy csak úgy a nyakamba szakad minden, és fogalmam sincs hogyan küzdjek meg vele.”
“Én kitartó vagyok nagyon, minden erőmmel próbálkozom, de mindig balul sül el.”
“Tudod, mindenbe bele lehet fáradni. Egyes dolgokba hamarabb is, mint kellene.”
“Tudod, nagyon meg kell élned azt a pillanatot, amiben vagy.
Tégy nekem egy szívességet Te, aki most ezt olvasod.
Legközelebb mikor megcsókol, megölel, kézenfog, vagy csak találkoztok, csukd be a szemedet egy másodpercre.
Élvezd ki a pillanatot, hogy a mostban vagy, ugyanis ez a pillanat tovaszáll, és nemtudhatod mikor lesz lehetőséged újra megölelni, vagy megcsókolni őt.
Most pedig menj. Írj neki, vagy hívd fel, vagy mondd el neki személyesen, mennyire szereted, és mennyire hálás vagy neki azért, hogy van neked.
Egy életed van, kérlek használd ki, és mutasd ki az érzelmeidet, ameddig csak teheted.”
-vegtelenboldogsagom