A NER politikus olyan, mint a cápa. A cápa megfullad, ha nem úszhat, ahogy a NER politikus keringése is azonnal összeomlik, ha nem lophat.
Iken!!! Rohatt geccik!!! Mek foglyák kapni ami jár nekik!!!!

@theartofmadeline
todays bird

tannertan36

祝日 / Permanent Vacation
Cosmic Funnies
trying on a metaphor

Kiana Khansmith
Misplaced Lens Cap
Show & Tell

★
Stranger Things

Discoholic 🪩
noise dept.
2025 on Tumblr: Trends That Defined the Year
Cosimo Galluzzi
Aqua Utopia|海の底で記憶を紡ぐ

⁂

roma★
Not today Justin

No title available
seen from United States

seen from United Kingdom
seen from United States

seen from Malaysia
seen from Finland

seen from Australia
seen from Netherlands
seen from Congo - Kinshasa
seen from United States
seen from Türkiye

seen from United States
seen from United Kingdom
seen from United States

seen from United Kingdom
seen from United States

seen from Australia
seen from China
seen from United States

seen from United Kingdom

seen from India
@balagytibor
A NER politikus olyan, mint a cápa. A cápa megfullad, ha nem úszhat, ahogy a NER politikus keringése is azonnal összeomlik, ha nem lophat.
Iken!!! Rohatt geccik!!! Mek foglyák kapni ami jár nekik!!!!
Gabriela és Razvan Vasile a világ egyik legszebb helyén, Erdélyben éltek, ám pár éve mégis elegük lett a nagyvárosi életből, és még közelebb
Jáj.... Makovecz giccsgyára már Rumaniaban is fertőz :)
Mekdögölhetne már asz a rohatt náci Makuvecc!!!!
lécci ne adj ötleteket, mert még megvalósítják
Budapest leépítése és kirablása annyira felháborító, hogy az ilyen “poénokon” nehéz nevetni.
Szeretném remélni, hogy erre majd BP lakossága nem becsicskul, hanem soha többet nem szavaz a Fideszre, incl a 1-2-3-11-12 kerületek
Eszek salynos arra szavaznak!!! Aki a kumplit aggya!!!!! Múszeumot eszek nem látnak!!! Le se szarozzák!!!!
Egyszer szeretnék én is jó lenni valamiben…
Írj egy verset! Ne egyszer! MOST!
Tuloktulok muszlim rohatt,
mekbaszott már 600 lovat!!!!
Drang wellness-fitnessz rovatvezetőnktől érkezett a FÉRFI!!!
Azér kapta mert feketéket támatta!!!! Nácik mekérdemlik!!!! Afromerikaik nem érdemlik!!!!
Tibi szavait öntsétek aranyba, és rakjátok ki gyémántokkal! Kösz, hogy felfedted Tuloktulok muszlim vallását, mert ez megmagyarázza, hogy miért nőgyűlölő és rendpárti pöcsköszörű! De miért nem a 4 fal között csinálja! Vajon minden majom muszlim szereti a nyílt utcán szagolgatni a saját ánuszát, vagy csak ez a csadoros tulokembríó ilyen nyomorék? Jó látni, amikor a karhatalom a nyácik nyakán fog hozzá imádkozni és ehhez le kell térdelni a nyakukra :)
Turbáncot is hord az eröszakolo @tuloktulok ! Tevebasszó!!!
Rokonai szerint rendszeresen verte őt a férfi. L. Cs. -t vasárnap fogták el, beismerte a gyilkosságot.
"A Bors elérte a 23 éves L.Cs. anyját is. "Egyet biztosan tudok! A fiam nem akarta megölni a szerelmét! A múlt héten egy idegen férfival kapta rajta, hát persze, hogy Csabi megroppant! Alig bírtam megvigasztalni – mondta a Borsnak Katalin."
a kurva anyadat.
En is puszta veletlensegbol rendszeresen kinyirom, akit szeretek! Hiszen ez teljesen normális. Ha szeretsz valakit, szeretnéd, hogy boldog legyen, jó legyen neki, egészséges legyen, öröme legyen a mindennapokban, a legjobb megoldás, ha megolod. Féltékenységbol. Nem azért, mert egy abuzív, elmebeteg, gyilkos retek geci vagy, hanem mert a szeretet meg a szerelem az ilyen, tiszta normális ez.
Meddig engedik ezt a gyilkolászást?
Ameddig van rendőrség. Mert ha nem lenne, már az első pofon után eltörhette volna a lány caládja L. Cs. mindkét kezét és valószínűleg nem jutottak volna el idáig. Vagy ha mégis, akkor épp most temetnék Csabit is a lány mellé.
Már megint hülyeségeket beszélsz.
east-n-roll, nőelnyomó rendszer van, ezt szolgálja ki a rendőrség. :( Ezért egyetlen nőnek, és egyetlen igaz férfinak (apának, testvérnek, férjnek, barátnak, munkatársnak stb.) nem szabadna szavazni azokra, akik eltűrik, a nőket lenéző viselkedésükkel még bátoríthatják is az asszony/lány és gyereknyomorító, gyilkoló szörnyeket.
Azért ugye te is érzrd a különbséget a nem működik jól a rendőrség ezért szavazzunk másra vs. szüntessük meg a rendőrséget és önbíráskodjunk között!
1. Szavazzunk másra!
2. Bűnözőket védenek. :(
3. Ha a lányod (tesód, unokatesód, barátnőd stb.) testi épsége, élete kerülne veszélybe egy szörnyeteg miatt, vajon önbíráskodnál-e, vagy megvárnád, hogy megfojtják a kutyájával együtt, agyonverik, savval maratják szét stb.?
Ez egy másik kérdés. Amire akármit is mondasz, nem válaszolja meg az eredeti kérdést.
Kedves tuloktulok nem jó a kérdésed. Nincs mit megszüntetni, amit én annak tartok, már rég megszűnt, illetve csak névleg létezik.
Értem. A rendőrség szarul végzi a dolgát = nincs is. Én mondjuk nem próbálnám ki milyen, ha tényleg az ököljog diktál, de ti biztosan nagyon kemények vagytok.
Nem érted. Ez ami most van, rég nem rendőrség, ez a diktatúra által és érdekében fenntartott fegyveres erőszakszervezet, ami az állampolgárok vegzálásának, megfélemlítésének eszközévé aljasult (pl. kilakoltatás, tüntetés stb. esetén), eredeti funkciója már csak nyomokban fedezhető fel.
Al Cobs Arre Bustard!!!! Rohattak!!! Pribékkek!!!
Drang wellness-fitnessz rovatvezetőnktől érkezett a FÉRFI!!!
Azér kapta mert feketéket támatta!!!! Nácik mekérdemlik!!!! Afromerikaik nem érdemlik!!!!
Februárban számoltunk be arról, hogy letarolták a fákat a Gellért-hegy tövében az egyik egyházi gimnázium udvarán, hogy helyet szabadítsanak fel egy 4,5 milliárdos beruházásnak. A XI. kerületi önkormányzat nagyon titkolta, hogy hány fa volt útban: sem a szomszédoknak, sem az Átlátszónak nem akarták elárulni. Egy helyi képviselő is kikérte az adatokat az önkormányzattól, ám először őt is elhajtották. Végül mégis elárulták neki, hogy az ingatlanon 23 fát vágtak ki, és mindössze 2 darab fát kell pótolni. Úgy tűnik, hogy nem véletlenül akarta titkolni az önkormányzat az adatokat.
de baszdmeg. hogy néz ez ki???
Hogy néz ki, hogy néz ki? Egy ronda, szürke, fantáziátlan téglalap, ami annyira szomorú és lehangoló, mint a rendszer.
Ez az egész cikk olyan, mintha a komcsik önmagukat parodizálnák. Így le vannak írva ilyen szókapcsolatok, hogy akár TÍZ-HÚSZ fát is kivághattak:Dddd
Na menjetek szépen homokozni srácok, mi addig építjük az országot
Te vidéken apád pincéjében élő csótány szintű életforma, mit építesz te?? A lopáson és a benyaláson kívül nem vagy másra szocializálva. Hát mi a faszról beszélsz?
A segélyből megvett fehérjeporodra ne itt legyél büszke, iratkoztál volna be a pénzből iskolába. Lenne munkád
Vinszent csapattya??? Te lehecc a testörük!!!! Kell valaki megvéggye őket!!!! Szímvonalat!!!! Keményen a fasiszttákal!!!!!
Oltás!!! Hunor!!! Vinszent csapattyában a helyed!!! Vinszent szímvonal!!!!
Csendben megkezdődött, sunyiban elindult a 3-dik világháború!! Az ellenség mi vagyunk!
Súlyos következménye lesz a gyilkolásnak, amit Trump uszít!Ott tartunk, hogy emberek alapvető jogait sértik úton útfélen, alul, felül, minden téren… A NER ennek a világháborúnak egy a jogsértésben élenjáró mintaállama!Ormány pedig a legaljasabb, legemberellenesebb pszichopata, aki valaha a saját fajtársaira támadt!
Nem falytársaira!!!! Orbánc igaszi neve Orsos!!! Romacikány!!! Aszért utájja a magyart mek a zsidót!!!!!
remélem, most már a jobboldal számára is világos, miért kellett Gyurcsánynak 2006-ban a tömegbe lövetnie!! LAW & ORDER!
2006-ban is végigfosztogatták a várost? ja hát te honnan is tudnád
saját kép
„Nagyon helyes, hogy határozottan, hangosan és érthetően fejezték ki a véleményüket” - Orbán Viktor
kellemes adalek nekunk magyaroknak, hogy az antigrapherek csucsogo honaljjal magyarazzak, ez miert nem ugyanaz, mint 2006. volt (incl. “szemkiloveto”)
de miért lenne ugyanaz? mutass közös pontokat, légyszíves
randalirozo tuntetoknek kilovik a szemet gumilovedekkel. 2006-ban nem ez tortent?
Akor a miniszter Gyurcsányi!!! Vétte a demográfiát!!!! Főorvos!!!! FideSS tagok nyujtogatták a tévét!!!! Vinszent is mekmonta!!! Huligánnok voltak!!! Semennyi néger se!!!!
remélem, most már a jobboldal számára is világos, miért kellett Gyurcsánynak 2006-ban a tömegbe lövetnie!! LAW & ORDER!
2006-ban is végigfosztogatták a várost? ja hát te honnan is tudnád
saját kép
„Nagyon helyes, hogy határozottan, hangosan és érthetően fejezték ki a véleményüket” - Orbán Viktor
kellemes adalek nekunk magyaroknak, hogy az antigrapherek csucsogo honaljjal magyarazzak, ez miert nem ugyanaz, mint 2006. volt (incl. “szemkiloveto”)
2006-ba nácik örlyönktek Főorvos!!!! Esz más!!!! Demograta afrikamerikaiak szabaccságért harcolnak!!!!!
De ők nem gyurcsányisták, ugye, mert azt azért ciki lenne a zászlóra tűzni.
Aki demograta gyurcsányos!!!! Színe nem számit!!!! Se a visszájja!!!!
remélem, most már a jobboldal számára is világos, miért kellett Gyurcsánynak 2006-ban a tömegbe lövetnie!! LAW & ORDER!
2006-ban is végigfosztogatták a várost? ja hát te honnan is tudnád
saját kép
„Nagyon helyes, hogy határozottan, hangosan és érthetően fejezték ki a véleményüket” - Orbán Viktor
kellemes adalek nekunk magyaroknak, hogy az antigrapherek csucsogo honaljjal magyarazzak, ez miert nem ugyanaz, mint 2006. volt (incl. “szemkiloveto”)
2006-ba nácik örlyönktek Főorvos!!!! Esz más!!!! Demograta afrikamerikaiak szabaccságért harcolnak!!!!!
A troop of monkeys in India attacked a medical official and snatched away blood samples of patients who had tested positive for the novel coronavirus, authorities said on Friday.
na jó
ezt a világot nem a globális fölmelegedés, vagy egyéb kataklizma fogja elpusztítani, vagy legalábbis nem közvetlenül, hanem valamelyik ehhez hasonló putri ország, ahol a létezésnek nem eleme az (ön) fegyelem és a szabálykövetési hajlandóság
vagy amerika, amelyik gyakorlatozás közben több éles (!) atombombát is elvesztett már - az egyiket sikerült spanyolországra ráejteni -, legközelebb majd valamelyik üresfejű amőba tenyerel rá a nagy piros gombra, miközben instára fotózkodik, vagy az ájfón tükrében igazgatja a szemöldök tetoválását
vagy az oroszok, akik már egyszer felrobbantottak egy atomerőművet azon az alapon, hogy “kuss, jobban tudom”, és ahol csak idő kérdése, hogy mikor jön egy másik faszkalap, aki régebb óta párttag, és ezért jobban ért hozzá
vagy valamelyik ázsiai ország, ahol egy szabály csak egy opció a sok közül, minden kötelező érvény nélkül, és ahol a kutató kezéből majmok lopják ki a halálos vírust tartalmazó fiolát egy sikátorban, a főúton ugyanis azért nem tudott közlekedni, mert ott tehenek basztak a saját szarukban
szívesen mondanám, hogy pusztuljanak ezek a lepratelepek mielőbb, ha nem lennék biztos benne, hogy magukkal rántanak
Náciszar!!!! FideSS csicska!!!! Szégyejjed magad!!!! Raszizmus!!!!
a héten a belvárosban bementünk egy fagyishoz és nem is néztem előtte az órámra, de mint kiderült, még volt 2 perc nyitásig, szóval teljesen felkészületlenül értük őket, gyorsan magukra kapták a maszkot, majd az első furcsaság akkor hangzott el, amikor a kisányom mondta, hogy ő rolettivel kéri, mire az volt a válasz, hogy az minden gyerek fagyihoz jár, aztán amikor a feleségem kérte az övét, akkor jött a második furcsaság, hogy ha kér harmadik gombócot, akkor az ajándék, de ő nem kért csak kettőt, én viszont éltem ezzel és a harmadik gombóc tényleg ajándék volt, végül amikor a 2100 Ft-ra 3000-et nyújtottam és mielőtt kimondtam volna, hogy kerekítsük fel 500-ra, akkor visszaadta az ezrest és annyit mondott, hogy köszöni szépen, és egészségünkre, én pedig zavaromban csak annyit tudtam habogni, hogy nahát, köszönöm, nagyon kedves. azóta se teljesen értem, hogy mi történt; lehet, hogy összekevertek valami kormányközeli családdal.
amúgy azt hiszem, hogy ez a Városház utca és a Kossuth Lajos kereszteződésénél volt azt hiszem, a Gelateria Pichler és finom volt a fagyi.
Ez mindennek hangzik csak nem Magyarországnak.
FideSS propakanda!!!! Beleköbtek a faggyiba!!!! Rohattak!!!!
A magyar kormány levelekben követel bocsánatot a külföldi kutatóktól
https://index.hu/kultur/2020/05/29/finnorszag_kutatok_level_kovacs_zoltan_diktatura_magyarorszaggal_szembeni_kritika/
Óriási, Kovács Zoltán kiküldött egy csomó levelet külföldi magánszemélyeknek hogy kérjenek bocsánatot!
ezek nagyra nőtt óvodások, akik ráadásul még retardáltak is. de ahhoz is hülyék, hogy rájöjjenek, ezzel még inkább ártanak maguknak. mert egy tudós ember egyszer elmondja amit akar, aztán napirendre is tér fölötte. de ha elkezdik baszogatni, hogy kérjen a meglátásáért bocsánatot, akkor még komolyabban veszi a dolgot, rászáll az ügyre, és bocsánatkérés helyett tényekkel, tanulmányokkal fogja bebizonyítani, hogy neki volt igaza.
már ha egyszer képesek lesznek abbahagyni a nevetést
hogy Kohn egy becsületes ember? hát én kérek bocsánatot…
A mesterbűnöző Achilles-pontja az, amikor a bűncselekmények már nem teszik bolgoggá, elismerésre szomjazik és vesztére önérzetes lesz. Azt hiszem, pont Pintér Sándor az, aki a Presztízs-ügytől kezdve az ilyen profilok tulajdonosait kilométerekről felismeri. Nem is véletlen, hogy fókusztávolságon belül van tartva.
Vèrciki. Kovács Zoltán az aktuális idióta. Hihetetlen. Miért kéne bocsánatot kérnie? Elég nyílvánvaló, hogy Magyarországon jogállamiság nem létezik.
Digtatúra van!!! Mekölték a demográfiát!!! Rohattak!!! Halyrá Monentum!!!!
Orbán Viktor napra pontosan 10 éve vezeti az országot. Egy lelkesítő videó is készült a miniszterelnök Facebookjára, de mi elkészítettük a s
🇭🇺💪🏻🇭🇺
Naplyai vanak hátra!!! Viktátor!!! O1G!!!! Europa!!!!