„Myślę, że niektórym z nas było dane doświadczać życie głębiej. My nie oglądamy zachodów słońca, my je odczuwamy… My nie współczujemy, my współodczuwamy… Płaczemy częściej, śmiejemy się głośniej i kochamy mocniej. Wrażliwość jest zarówno naszą największą słabością, jak i najmocniejszą stroną“
- Weronika Wójcik



















