Two souls growing together with appreciation for each other. That’s the most beautiful kind of love.
Juansen Dizon (via juansendizon)
hello vonnie
RMH
Sade Olutola
Show & Tell

祝日 / Permanent Vacation
NASA

❣ Chile in a Photography ❣
ojovivo
🪼
occasionally subtle

Discoholic 🪩

oozey mess
todays bird
One Nice Bug Per Day
Lint Roller? I Barely Know Her
Not today Justin
DEAR READER
No title available
noise dept.
No title available

seen from United States

seen from United States

seen from Pakistan
seen from Finland

seen from United States

seen from Morocco

seen from Portugal
seen from United Kingdom

seen from Germany

seen from Germany

seen from Malaysia

seen from Türkiye
seen from South Korea

seen from Ireland
seen from United States

seen from Portugal

seen from United States
seen from United States
seen from United States

seen from Türkiye
@asizivothoney
Two souls growing together with appreciation for each other. That’s the most beautiful kind of love.
Juansen Dizon (via juansendizon)
Stejně je funny, že nakonec všechno dobře dopadne. Nacházíme se v situaci, která nám rve vlasy z hlavy, která nám bere dech a my nevíme jak dál. Jsme ztraceni. Ale stejně se nakonec najdeme, najdeme cestu. Jakoby bychom se trápili občas úplně zbytečně. Asi to k životu potřebujeme, abychom se mohli posunout dál. Z toho zlýho vytvořit něco dobrýho. Přeměnit zlo na dobro. Ze špatných věci udělat hezký. Život je krásný. #život #česky #čeština
pro sebe
jsou dny nebo chvíle, kdy se budeš cítit kurevsky odporně, nebude se ti líbit jak vypadáš a ať uděláš cokoliv, budeš se sebou nespokojená, budeš mít pocit že ti nic nejde a mluvíš moc a nebo příliš málo a cokoliv co řekneš je sračka, přejíš se a budeš se cítit jako kus vepře, budeš si připadat trapná a že tě nikdo nemá opravdu rád, ani horká vana nebo kus čokolády ti nepomůže a ty máš nutkání zapít všechny možný léky co máš v šuplíku absinthem co je v lednici. ale neuděláš to. neuděláš to, protože jsou dny, a těch je víc, kdy si připadáš nekonečně a záříš jako diamant na slunku, připadáš si krásně a jsi vděčná za všechno v životě, a znáš svojí hodnotu, nemyslíš na lidi co ti ublížili, protože je to minulost a minulost už je napsaná a vytištěná a nedá se přepsat a je to dobře, protože všechno zlý je k něčemu dobrý a každá maličká chyba jakou jsi kdy udělala tě dostala až tam, kde jsi teď a to je důležitý. máš před sebou nespočet úžasnejch zážitků a ty špatný hravě zadupeš do země dřív, než zadupou tebe
“i never knew what love was until i looked into your eyes and saw everything i didn’t know i was looking for.”
— and since then i haven’t been able to look away.
Ono to asi fakt příjde v ten moment, kdy to nejmíň čekáte
Vypadáš šťastná
Tak aspoň, že tak vypadám🙂
Rozum mi říká, ať sundám ty růžové brýle. Nechce mě, nemá zájem, kdyby měl, tak se snaží, tak se mnou chce trávit čas, tak mě někam pozve. Moje hlava vidí jak ta realita je.
Jenže srdce. Srdce cítí to, co cítí. Pomocí srdce má hlava vytváří milion teorii, proč se chová, tak jak se chová. Omlouvám ho a přeju si, že to ještě nějak dopadne.
Ale vím, jak to končí. Já se budu zamilovávat do každého tvého gesta, do každého tvého slova a zase si ublížím. Zase to budu já, která do toho byla schopna dát vše. A zase to bude k ničemu.
“Nejvíc mě na tom mrzí, že se mi potvrdil můj odvěkej strach, že všechny vztahy vždycky probíhaj stejně. Neexistuje nějaká výjimečná láska, osudová láska, pohádková láska.. Ať už je to na první pohled, přes seznamku, vyvinutý z dlouhodobýho přátelství nebo jakkoliv jinak, jede to podle jasnýho mustru: seznámení, zamilovanost, první problémy, zamilovanost opadá a pak už je to jen na vás a na vašem rozhodnutí. Buď se rozhodnete toho dotyčnýho milovat, nebo se na to vykašlete a zkusíte to jinde. Samozřejmě že tam musí bejt chemie, přitažlivost, shoda v názorech, bla bla, ale je to hlavně o rozhodnutí. Vždycky. O těch momentech, kdy stojíte po třech letech vztahu na baru a jinej kluk na vás mrkne a něco přeskočí. Doma vám to funguje, spíte spolu jednou dvakrát tejdně, jste spokojený, on si občas krkne, vy si před nim občas vytrháváte kníre, o víkendu si spolu chrochtáte v posteli plný drobků u seriálu, prostě takový to zaprděný teplíčko a pohodička. A najednou před váma stojí samec, kterýmu z očí kouká sex. V tu chvíli jde čistě o vaše rozhodnutí.”
— Markéta Lukášková, Losos v kaluži
jeho oči na mňa z nejakého dôvodu pôsobia ako ten pokoj, ktorý človek cíti pri vôni vytúženej kávy po dlhom dni…
Nevím, co se stalo. Kde se ve mně udala ta změna, ALE. Byla jsem do tebe zakoukaná. Takový to typický, o můj bože, já ho miluju. Už z prvního dojmu. Jenže jak tě poznávám, mění se to. Mění se to na něco úplně jinyho.
Začínám tě mít ráda, ale tak nějak jinak.
Začíná mi na tobě záležet. Mám o tebe starost. Chci, abys byl šťastný. Vážím si tě. Vážím si tvé přítomnosti. Je mi s tebou tak dobře, až z toho mám strach. Chci ti pomáhat, SE VŠÍM! Chci, aby ses měl dobře.
Ukolebavka
Je půlnoc a já bych měla spát. Budík mi bude zvonit za pět hodin. Obětuji svůj spánek pro tebe. Pro to, abych tě teď mohla povzbudit, když si nejsi jistý, když se bojíš ohledně školy.
Chtěla bych tě obejmout a říct ti, že to všechno můžeš zvládnout. Že v tebe věřím. Být tu pro tebe.
Chtěla bych teď ležet vedle tebe a být ti oporou.
Dát ti pusu na čelo a jit s čistým srdcem spát
chybí mi sex
a líbání
a modřiny
chci někoho provokovat a kousat
achich
“Je mi s tebou tak hezky, až mě to trochu děsí.”
“You’re the best mistake i’ve ever made.”
— silent-surfing
V konečným důsledku je to stejně fakt jenom o tom, čí zadek si chcete fotit do konce života. ♡
Teď a tady
Doufám, že v mém životě budeš co nejdéle. Nechci byt naivní a vím, že jednou nas život zavede každého jinam. Ale prosím. Dokud jsi tady. Zlepšuj mi svou přítomnosti dny, večery, noci. Protože ty to nevíš a asi ani nevnímáš. Vyzařuješ něco, co teď potřebuji. Zname se půl roku a já na tobě ještě nenašla žádnou chybu. Zname se půl roku a je to jako věčnost.
Nechci to pokazit
Nechápu. Pár měsíců zpět jsem nevěděla ani kdo jsi. A teď? Znamenáš pro mě tolik.
Máš vliv na mou náladu, máš vliv na to, jaký budu mít den.
Třesou se mi kolena, když tě vidím. Ale zároveň se s tebou cítím tak přirozeně.
Nejde to popsat. Cítíš to taky?
Když se podíveš do mých očí, co vidíš? Když se usměju, co to s tebou dělá?
Když jsi blízko mě a já cítím tvou vůni, jediná věc, kterou chci udělat je tě políbit a pořádně obejmout.