Nem baj, hogyha fáj... innen tudom, hogy valóságos.

seen from United States
seen from Malaysia
seen from Türkiye
seen from Belarus
seen from United Kingdom

seen from Australia

seen from Chile
seen from Spain
seen from Türkiye

seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from China
seen from United Kingdom
seen from Spain

seen from China
seen from China
seen from China
seen from Hong Kong SAR China

seen from United States
Nem baj, hogyha fáj... innen tudom, hogy valóságos.
Félek, hogy ha írnék megint bunkó és flegma stílusban válaszolnál. Vagy, ami rosszabb, ha nem is válaszolnál már.
Vagy ha elküldenél a picsába
Hogyha eltűnik a szeretet, én elhagyom e földet
Hogyha látlak, nem szól a hangod.
mégis ez a lehető világok legjobbika
ideális világban néha domina vagyok
magabiztos vagyok, megsimogatom az arcod és megkérdezem, hogy mitől félsz
ott a szemedbe néztem és egy szót se szóltam, de te tudtad, és én is tudtam
ott már arconcsókoltalak, lassan, halkan fújtatva a füledbe leheltem és rádtapadtam
ott már a falhoz löktelek, a hajadba túrtam és a nyakad ízlelgettem, úgy téptem le a ruhád
itt csak nézlek és nézlek. és hallgatom a szavad.
ott van az itt és itt van az ott
hát mégis ez a lehető világok legjobbika