Nem csak engem teszel tönkre, hanem körülötted mindenki mást is.

seen from Australia
seen from China
seen from Australia
seen from Canada
seen from Australia
seen from China
seen from Russia

seen from Canada
seen from Poland
seen from Canada
seen from United States

seen from Russia

seen from Australia

seen from United States

seen from United Kingdom
seen from Kuwait

seen from Türkiye
seen from Kazakhstan
seen from Kuwait
seen from China
Nem csak engem teszel tönkre, hanem körülötted mindenki mást is.
Nyílt levél a következő lánynak, aki szeretni fogja
Szögezzük le, nem utállak. Az kicsinyes és gyerekes. Ha boldoggá tudod tenni, biztos vagyok abban, hogy Te egy nagyszerű lány vagy.
Emlékeztesd mindennap mennyire szereted, mennyire fontos neked. Bizonyára tudod, hogy nem egyszerű az élete, mennyi a rossz és mennyire ki van lelkileg, még akkor is, ha tagadja. Nem fogja elmondani, ha valami bántja, neked ezt meg kell értened. Neked szeretne csak jót, ezért legyél hálás, de tudasd vele, hogy megérted és mindenben támogatod. Ne akaszkodj a nyakára, hagyd meg neki a lélekszabadságát. Fiatal, imád a barátaival lenni, imád új embereket megismerni, szóval ne legyél féltékeny, ez nem azt jelenti, hogy ne szeretne. Sose csalna meg, bátran kijelenthetem.
Lehet észre vetted néha nagyképű, - igaz egészséges szinten - ahogy néha önző is. Veled egy percig nem lesz az, minden pillanatban maga elé fog Téged helyezni. Mindig kedves lesz, úriember, humoros, jóképű, szerény, odaadó, és szeretetteljes. Ezért is, ne hagyd, hogy túlságosan is sok időt töltsön veled, mert nem tud neked nemet mondani, de ez a baráti kapcsolatainak a rovására fog menni. Ha rossz napja van, ne együttérezz vele, ne képzeld magad bele a helyzetébe, mert akkor nem fogsz tudni 100%-ig biztosan mellette állni, hanem vele együtt süllyedsz, mikor neked kéne elkapni. Ha jó napja van, biztos lehetsz benne, hogy neked is az lesz.
A családja imádni fog, szóval ne legyél szégyenlős. A szüleiknek van egy fajta stílusuk, amit meg kell szokni, de utána imádni valóak lesznek, úgy fognak kezelni, mintha a saját lányuk lennél. A bátyja hatalmas forma lesz, ilyen nagytesót akarnál te is az tuti. Először zárkózott lesz, mert félti az öccsét, de utána higyj nekem ő is be fog fogadni.
Értékeld, hogy néha úgy viselkedik, akár egy kisgyerek. Lehet akár milyen magas, szíve egy hat évesé. Szereti színesen szemlélni a világot, és minden szempontból megközelíteni. Néha a viselkedése megtagadja az életkorát: nem szereti komolyan venni a dolgokat. Viszont ez ne tévesszen meg! Mindig tudja mikor kell komolyan vennie a történéseket.
Ha ezeket az apró dolgokat nem tudod betartani, arra kérlek menj el. Jobb lesz neki nélküled. Olyan ember kell mellé, aki biztosan megérdemli, hogy a sírig mellette maradhasson. Azt hittem én leszek az. De remélem, ha már a sors így hozta, hogy te leszel: az egyetlen, aki megbecsüli, aki erőt ad neki, aki mellette van, bármi is történik. Szeresd Őt. A vele eltöltött idő, lesz a legjobb dolog, ami az életedben megtörténhetett.
- Ska
Szép emlékek járnak a fejemben. Nem is tudom, miért szakítottunk. Olyan jó volt...olyan szép volt. Aztán bevillan mit tettél velem...és rájövök, hogy jobb is nekem nélküled.
Még mindig fáj...
Vége
Többé nem akarok ennek az ördögi körnek a része lenni.
Emberek, ha “se veled se nélküled” kapcsolatban vagytok jelenleg... azonnal kezdjetek el gondolkodni azon, hogy megéri e ez az egész. Mert ha már egynél többször szakítottatok, ott valami nagyon nincs rendben.
Ne húzzátok az időt kérlek, mert annál jobban fog fájni. Ne tegyétek ezt magatokkal, sem a másikkal.
Szánalom
Én már se sírni, se nevetni nem tudok ezen az egészen. Egyszerűen szánalmas, hogy még mindig szeretlek.
Néha tényleg elbizonytalanodok, hogy vajon most szerettél, vagy csak kötődtél.
I miss you...