Na
Épp azt várom

oozey mess
AnasAbdin
No title available
noise dept.
cherry valley forever

Origami Around
Cosimo Galluzzi
Misplaced Lens Cap
Stranger Things
RMH
Aqua Utopia|海の底で記憶を紡ぐ
No title available
Three Goblin Art
let's talk about Bridgerton tea, my ask is open
Claire Keane

blake kathryn

pixel skylines
Jules of Nature

No title available

@theartofmadeline

seen from United States

seen from Belarus
seen from Iraq
seen from Malaysia

seen from Malaysia
seen from United States

seen from United States
seen from United States
seen from United States

seen from United States
seen from Malaysia
seen from Türkiye
seen from Canada

seen from Malaysia
seen from Sweden
seen from United States
seen from United States

seen from United States

seen from Malaysia

seen from Malaysia
@brumimaci50
Na
Épp azt várom
the artist
The artist: Goya
Universal Help Me signal. Please Boost!!
🙏🏼✝️❤️
I will always share this. Every one needs to know this signal. You could save a life.
Reblog
😮😍😍😍😍😍✊🏽💋
Please keep this going.
Share and share again.
BOOST.
why do I feel like I’m in jail?
szemplasztika pipa
SNÁJDIG
Pelikánom!
Az is lehet, hogy ki tudta magát végre alaposan pihenni.
azért egy éve ötven forintot se tettem volna arra hogy a második Rogán Cecink az a Mészáros Lölö lesz...
szemhélyplasztika ... de annyira ne msikerült ...
csak egy asszony kellett aki ráparancsolt,hogy az esti desszert-sör kombókat azonnal felejtse el!
Ezt is mi fizettük
Help!
Megbízható költöztető céget keresek!
koltoztetoember.hu
Megbízható, precíz.
annyira leirnam hogy mi van de
a: leugatnatok,
b: valakinek ugy is sokkal szarabb mint nekem
szoval lecci csakugy uldjetek el a picsaba ezalatt a post alatt,koszi
Ő majd segít.
ez csodaszép lesz geci! tolvajkurvaanyád
Remélem Miska huszárra azért hasonlítani fog!
Mi a afszom
csinalni kene orban-szobrot birkagecibol
vagy vastagbélből lehetne szobrot formálni, ő amúgy is egy Colonszus
biztos én nem vagyok ideológiailag képzett de, hogy a faszba fogja ez a “műalkotás” a “nemzeti egységet” szimbolizálni?
A felszarvazott nergck kolcsonadtak a rendezvenyre fejdiszuket
tud valaki énektanárt bp-n?
egy felnőtt férfiről van szó, aki szintén felnőtt (elsősorban) férfi énektanárhoz menne és leginkább alternatív/poprock zenében járatos, szóval nem operaénekes tanár kell vagy ilyesmi :D nem nekem kell, én nem értek hozzá, a keresztkérdéseket épp ezért hanyagoljuk, csak segíteni akarok valakinek, ha tudtok egy nevet meg esetleg véleményt róla, ő majd utánanéz
Useme/Subscribe énekese is tanít. Akit erdekel, irjon nekem privatban.
fő a biztonság ideje újra rebloggolni.
szokásos feltöltés
Legyen
Muszaj
Igény volna rá
kihagyhatatlan
nagyon kéne
Easy Fried Rice 4 Ways
Azt nem értem, hogy eddig azt olvastam/gondoltam, hogy a rizst előre meg kell pirítani, itt pedig a végén rakják be… Mi az igazság?
@kozszolg
Cooked white rice-t rak bele, vagyis főzött fehér rizst
Az énekes szerint a miniszterelnök egy utolsó mohikán.
így kell becsicskulni a hatalomnak…..taps
és a hungarocell orbánfejet az éjjeliszekrényére szánta, de nem merte elmondani. Most volt mersze a coming outoláshoz!
csibészes észjárás, az. így is lehet nevezni ha valaki egy pökhendi tahó.
Amikor felpörgött dr Gődény körül az élet, lelkendezett rendesen, hogy mekkora májer a csávó, hogy ilyen vagányul lenyúlja a százmilliókat. Ami persze a fidesz segítsége nélkül nyilván nem lenne lehetséges. Lesznek ők még egy pártban, úgy gondolom.
Dr Gődény a választások M. Richárdja.
Az Irgalmasrend ellentéte az irgalmatlan rendetlenség
fő a biztonság ideje újra rebloggolni.
szokásos feltöltés
Ezfontosmost
Plíz?
légyszi ide is
most hívott az ügyvédem, hogy a már átutalt 150000 forint mellé a biztosító utal további 100000 forint kártérítést:))))) úgyhogy működik a kutyi!!!! reblogoljátok <3
ASAP reblog!
Nem kockáztatok
na, ezt kipróbálom :)
Fiatal vagyok, és kell a pénz.
öreg vagyok és kell a pénz!
Olyan nincs, hogy nem kell a pénz!
Király a kutyi, pls bring me luck, thx
Na nezzuuk
Csak mondom, hogy reblogoltam, es a repteren a csokis gepbol 2 twix esett ki, a repulon pedig nem egy kover, budos orosz mellett ultem, hanem egy gyonyoru 18eves lany mellett, aki a vegen megkert, hogy vegyem fel facebookon.
Hazudsz, mint a vizfolyás.
A lanyt nem fotoztam le, mert kripi lenne. Meg nekem is.
Megint lehetne
Furán, de eddig mintha működne, kutyika, ne hagyj cserben. Pls be the good boy!!!
Na kutyika akkor nekem is hozhatnál egy kis szerencsét, most éppen rám férne!! :) légyszi
Áldás békesség!
Saci😍
good boiii, bring me some luck
Kerlekszepen
Legyszikerlek
and i am the only one who will not have luck
Kerlek:)
Barcsak🙄
Kérlek csak ma legalább
Hiszek benned!🍀🤍
legyszi
Plíííz jól jönne már!! 🥺
Ha már elém került
mindig
Most és mindig.
LEGYEN
Kezdődjék így az év
Új év, új reblog.
Még soha, de majd most
Vendégváró, -marasztaló süti
ilye nyomókat honnan lehet beszerezni???
Fasznak jottel-re igenyt tartanek!!!
Nyomnám, sütném 😀
Új szintre léphetne a konyhakultúrám. :D
Uh! Kell!!
www.sussvelem.com
Némi szexizmus
abban a hitvallásban is van, hogy valaki nem tudja megkülönböztetni a Novák Katalint meg a Varga Juditot.
Jó hàt èn ezt most mint szredindító vàllalom. Szexista vagyok.
emellett te vagy a Varga Judit is.
Engem nem tudnak becsapni. Szerintem ez egy ember, és két néven vesz fel fizetést.
lebuktam. Rendszeresen összekeverem őket.
Meg Rogán Cilit Rubint Rékával
És Mihalik Enikőt Palvin Barbarával
:-(
Rácz Zsuzsa leporolta a családokért felelős tárca nélküli miniszter tíz évvel ezelőtti írását, amellyel különdíjat nyert a Terézanyu pályáza