Trzecia noc z rzędu,
moje oczy dławią się łzami

@theartofmadeline

No title available

JBB: An Artblog!

#extradirty

No title available

Kiana Khansmith
Misplaced Lens Cap

JVL
No title available

Kaledo Art
wallacepolsom

★

Andulka
h
Aqua Utopia|海の底で記憶を紡ぐ
Three Goblin Art
Today's Document
Lint Roller? I Barely Know Her

izzy's playlists!
Not today Justin
seen from T1

seen from Japan

seen from Kazakhstan

seen from Malaysia

seen from Malaysia
seen from Italy

seen from Malaysia
seen from Australia
seen from United States

seen from Australia

seen from Malaysia
seen from Singapore

seen from United States

seen from T1

seen from Malaysia

seen from Brazil

seen from T1

seen from United Kingdom

seen from Canada

seen from Japan
@nocnymarsz
Trzecia noc z rzędu,
moje oczy dławią się łzami
Twoich ust wołanie,
Twoich ust szukanie,
potem kochanie,
na końcu nastąpiło poznanie i skończyło się kochanie,
A wraz z nim kłamanie,
I takie to było kochanie,
Zdobyłam, spróbowałam i pożałowałam
Ledwo poskładany rozpadłem się ponownie.
Z miłości do nienawiści krok mowili, u mnie to był rok
Zajelo nam rok, aby zobaczyć jak bardzo nieodpowiedni dla siebie jesteśmy
“Czuję naraz nic i wszystko i to najgorsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doznałam.”
— After- Bez siebie nie przetrwamy
Nawet nie wiesz ile razy chciałam Tobie o czymś powiedzieć, a potem zdecydowałam, że jednak się o tym nie dowiesz. Nie zdajesz sobie sprawy ile dni, nocy i godzin przez Ciebie przepłakałam.. Nie wiesz o tym, ponieważ w tych momentach się świetnie bawiłeś. Ty nigdy nie pomyślałeś o mnie tak jak ja myślałam cały czas o Tobie. I wiesz.. To przykre, bo byłeś moją miłością, a ja dla Ciebie tylko zabawą.
@_this_is_life_29
Noc przynosi szczerość. W nocy, jesteśmy zbyt zmęczeni by nosić maski, by ukrywać prawdę noc taka jest.
Dzień dobry, dobry wieczór. Ja chciałem tylko powiedzieć, że sie poddaje, pierdole więcej nie walcze... Usiąde z piwem i popatrze jak do końca jebie mi sie życie.
– Rozjebannie
“Czasem poznaje się kogoś, kto zmienia Cię na zawsze i z jakiegoś powodu nie staje się częścią Twojego życia. Problem polega na tym, że nigdy nie zapomina się tego kogoś.”
—
"Wiesz byłeś ostatnią osobą, którą bym podejrzewała o to, że może mnie zranić. To jest właśnie żywy dowód na to jak bardzo możemy pomylić się co do niektórych osób."
~me
Pomarańcze przestały smakować tak samo, herbata stała się nagle nieco bardziej gorzka, choć została posłodzona dokładnie tyle, co zawsze, sąsiadka odpowiedziała na „dzień dobry” bez uśmiechu, kwiaty zwiędły, wiersz, który został wymyślony o drugiej w nocy, rano odszedł w niepamięć i Ty, mówiący kiedyś każdego dnia, że kochasz, piszesz już tylko, zwykle w południe co kilka dni, iż coś w Tobie pękło i nie umiesz wrócić do dawnych uczuć.
Weronika Kromołowska
"Chcę, żebyś wychodził z kumplami na piwo. Żebyś następnego ranka miał kaca i prosił, abym do Ciebie przyszła, bo będzie Ci lepiej trzymając mnie w ramionach. Bo uwielbiasz, kiedy tulimy się do siebie. Chcę, abyśmy rano leżeli razem w łóżku i rozmawiali o wszystkim i o niczym, ale czasami chcę, żeby popołudniu każde z nas zajęło się swoimi sprawami i robiło coś innego przez resztę dnia. Chcę, żebyś opowiadał mi o wieczorach spędzanych z przyjaciółmi. O tym, że w knajpie była dziewczyna, która puściła Ci oczko. Chcę, żebyś wysyłał mi smsy, kiedy jesteś pijany ze swoimi kumplami. Wypisywał do mnie bzdury, tylko dlatego, że chcesz się upewnić, że ja też o Tobie myślę. Chcę, żebyśmy się śmiali podczas seksu. Żebyśmy wybuchali śmiechem, kiedy próbujemy jakiejś nowej pozycji i zupełnie nam nie wychodzi. Chcę, abyś podczas wizyty u znajomych chwycił mnie za rękę i zabrał do innego pokoju, bo czujesz, że już nie możesz wytrzymać i musisz kochać się ze mną tu i teraz. Chcę powstrzymywać jęki, próbować być cicho, bo ktoś nas może usłyszeć. Chcę jadać z Tobą posiłki. Chcę, żebyś nakłaniał mnie do mówienia o sobie i żebyś sam opowiadał mi o sobie. Chcę, żebyśmy dyskutowali o Północnym Wybrzeżu i o Południowym Wybrzeżu, o zachodnich przedmieściach i wschodnich. Chcę wyobrażać sobie z Tobą nasze wymarzone poddasze wiedząc, że pewnie i tak nigdy na takim nie zamieszkamy. Chcę, żebyś opowiadał mi o swoich marzeniach, nawet jeśli są kompletnie nierealne. Chcę być zaskoczona tym, że czasami przez Ciebie wypowiadam zdania typu: „Bierz swój paszport, wyjeżdżamy”. Chcę się z Tobą bać. Robić rzeczy, których nie zrobiłabym z nikim innym, bo przy Tobie czuję się pewnie. Wracać do domu pijana po miłym wieczorze ze znajomymi. Chcę, żebyś brał moją twarz w dłonie, całował mnie, używał mnie jako swojej poduszki i ciasno przytulał w nocy. Chcę, żebyś miał swoje własne życie, żebyś spontanicznie decydował się na takie kaprysy jak kilkutygodniowa podróż. Żebyś zostawiał mnie samotną i znudzoną. Chcę tęsknić i tylko czekać, aż na Facebooku wyskoczy zdjęcie Twojej twarzy i powie mi „cześć!”. Nie chcę, żebyś zawsze mnie zapraszał, kiedy wychodzisz gdzieś wieczorem i ja też nie chcę Cię zawsze zapraszać. Po to, żebyśmy następnego dnia mogli opowiedzieć sobie o tym, jak spędziliśmy czas. Chcę czegoś, co jest proste i skomplikowane jednocześnie. Czegoś co sprawia, że często sama zadaję sobie pytania, ale w chwili, kiedy jesteśmy razem, znam już na nie odpowiedź. Chcę żebyś uważał, że jestem piękna, żebyś był dumny mówiąc, że jesteśmy razem. Chcę słuchać, że mnie kochasz, a przede wszystkim chcę Ci mówić, że ja też kocham Ciebie. Chcę, żebyś puszczał mnie przed siebie, bo chcesz popatrzeć, jak idąc kołyszę tyłkiem. Chcę, żebyś zimą pozwalał mi zeskrobywać lód z szyb samochodu, bo śmieszy Cię sposób, w jaki trzęsie się przy tym moja pupa. Chcę snuć z tobą plany nie wiedząc, czy kiedykolwiek uda się je zrealizować. Chcę być w związku, który jest wszystkim, tylko nie oczywistością. Chcę być Twoją dobrą przyjaciółką. Taką, z którą uwielbiasz spędzać czas. Chcę, żebyś miał ochotę flirtować z innymi dziewczynami, ale kiedy wieczór się kończy, zawsze pragnął wracać do mnie. Ponieważ ja będę chciała wrócić z Tobą do domu. Chcę być tą, z którą pragniesz się kochać i obok której zasypiać. Tą, która trzyma się z daleka kiedy pracujesz i uwielbia, kiedy zatracasz się w swoim świecie. Chcę wieść życie singla, ale z Tobą. Chcę, aby nasze wspólne życie było takie, jak nasze dotychczasowe życie singli ale zawsze razem.”